Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

WALLGRASS HAKKINDA


Suni Çim Üretiminde Küresel Lider

Suni Çim Üretiminde Küresel Lider

Wallgrass dünyanın ilk çim çit üretici markasıdır. Dünyanın birçok ülkesinde çim çit Wallgrass diye anılmaktadır.

Wallgrass üretime başladığı ilk günden itibaren bir dünya markası olma vizyonu ile 1. Sınıf hammaddeler ve işçilik ile üretim gerçekleştirmektedir. Dünyanın her bölgesine ihraç edilen Wallgrass farklı iklimlerde uzun kullanım testleriyle kalitesini kanıtlamış sertifikalı ürünlere sahiptir.

Wallgrass kurumsal kültür ile yönetilmektedir. Kendi alanında en deneyimli teknik ekibe ve idari kadroya sahiptir. Düzenli eğitim programlarıyla sürekli gelişim sağlayan bir organizasyonu vardır.

Üretim, satış, lojistik ve müşteri ilişkileri süreçlerini yeni yazılım teknolojileri ile yöneterek bütünsel kaliteyi korumak için çalışmaktadır. Oluşturduğu değer zinciri ile iç ve dış müşterilerine değer katmayı amaçlayan Wallgrass her geçen gün dünya genelindeki bayi sayısını ve marka değerini arttırmaktadır. Sizde Wallgrass markasının bayisi olmak için bizimle iletişime geçin.

Suni Çim Üretiminde Küresel Lider

Bayimiz Olun!

Genişleyen bayi ağımızda yerinizi şimdiden alın. Bulunduğunuz ülkede veya şehirde Wallgrass Çim Çit Panellerinin tedarikçisi olmak ister misiniz? Bayilik başvurusu için firmamızın iletişim sayfasından bizimle temasa geçerek ilk adımı atabilirsiniz. 

Başvuru yapın.

Üretim

İntegral Group kurumsal üretici kimliği ile üretim süreçlerini yönetmekteyiz.  Ürünlerimiz 1.sınıf hammaddelerle dünya standartlarında üretilir ve kurulum sürecine hazır hale getirilir. Yeşil veya farklı renklerde rulolar halinde üretilmektedir.

Devamını oku.

Hizmetlerimiz

Araştırma ve geliştirme, tasarım ve bakım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bahçe için ihtiyaç duyduğunuz ürünler ve bilgileri bir araya getiriyoruz. 

Devamını oku.

Üretim

Üretim

Wallgrass, insanlığın her geçen gün artan doğal görünüm ve estetik ihtiyacı için dikey çim kaplamaları ve panelleri üretir.

Wallgrass, başta bahçe duvarları olmak üzere, özel yaşam alanları, parklar, yol kenarları ve daha birçok kullanım alanının çok hızlı bir şekilde ve uzun ömürlü olarak doğala en yakın olarak görüntüyü sağlamaktadır.

Wallgrass üretim tesislerinde üretmiş olduğu üstün kaliteye sahip çim çit panelleriyle dünyanın en inovatif peyzaj ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. Bulunduğu birçok ülkede en çok tercih edilen marka olmayı başaran Wallgrass her geçen gün dünya genelinde bayilik ağını oluşturmaktadır.

Wallgrass uluslararası sertifikalara sahip olup, uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilmektedir.


WALLGRASS ÇİM ÇİT PANEL KULLANIM ALANLARI

Dekoratif suni çim çit paneller evlerde, iş yerlerinde, restoran, okul, hastane, fuar ve etkinlik alanlarında, alışveriş merkezlerinde bahçe, çatı, balkon, teras peyzajında, çocuk alanlarında, havuz kenarlarında yaygın kullanım alanına sahiptir.  

Wallgrass panelleri geniş kullanım alanına sahiptir. Doğal çim gibi bakım gerektirmeyen ekonomik bir ürün olan suni çim paneller, her zaman yeşil görünümüne sahip olan avantajlı bir üründür. Doğal çim görünümü mekanların estetik görünümünü iyileştirirken dışarıdan içeriyi göstermemesi bakımından mahremiyetin önemli olduğu yerlerde gönül rahatlığıyla fabrikalarda, okullarda, villalarda veya tesislerde kullanılablirler.  Güneş ışığından etkilenmeyen, soğuk ve sıcak mevsim koşullarına dayanıklı, aşınmayan, uzun ömürlü ve bakım gerektirmyen bir üründür.  Doğal çimle kıyaslandığında sulama, gübreleme, bakım maliyetleri olmaması ekonomik avantaj sağlar. 

Wallgrass Çim Çit Panel Kullanım Alanları
Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Dünyayı çok daha yeşil kılmak zoru başarmaktır. Biz daha yeşil bir dünyaya inanıyor zoru başarmak için varlığımızı sürdürüyoruz.


 

Misyonumuz

Dünyanın her ülkesinde yeşili arttırmak için bayileri aracılılığı ile ürünlerini müşterileriyle buluşturan bir marka olmayı hayal ediyoruz.


Kalite Belgelerimiz

Ekoteks
Ekoteks
Ekoteks