Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Hizmeter

Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

Araştırdığınız sürece gelişir geliştirdiğiniz sürece var olursunuz. Wallgrass hep var olmak için araştırır ve geliştirir. Çim çit, çim ve çit bileşeninden çok daha öte, sosyal alanımızın her alanında bizimle olan çevremiz ve sağlığımız için değerli bir parçadır. Bu parça, yani Wallgrass çim çit, doğaya ve insan sağlığına zararlı olmayan, iklim koşullarına dayanıklı 1. kalite üründür. Bu kalitesini, uzman ekibimiz araştırma çalışmaları sayesinde var etmektedir. Çim çit üretim sürecimizin tamamında gerekli kalite testleri düzenli olarak gerçekleştirilir. Geliştirme çalışmalarında ise Wallgrass çim çit her gün daha kaliteli bir ürün olmak için yenilenir.

Araştırma ve Geliştirme

Tasarım

Wallgrass çevrenizi daha estetik kılmanız için esnek bir yapıda tasarlanmıştır. Tasarım incelik ve doğallığın bir araya gelmesinden elde edilen estetik bir görünüştür. Wallgrass çevrenize estetik katar. Sadece bahçe çevrelerinizi değil, gündelik yaşamınızın parçası olan bir çok ürünü Wallgrass ile kaplayabilirsiniz. Yani Wallgrass esnek yapısı ile estetik görüntüsünü istediğiniz alanlara uygulamanızı sağlar. Wallgrass size hayal etme ve uygulama fırsatı veriyor. Çok hoş görünmeyen bir çöp kutusunu Wallgrass ile kaplayarak estetik bir parçaya dönüştürebilirsiniz. Bahçenizdeki çardağı Wallgrass ile kaplayarak daha doğal ve özel bir alana sahip olabilirsiniz. Kapılarınızın Wallgrass ile yeşil doğal görünüm kazanabilir. Daha birçok alanda Wallgrass çim çit ile doğallığı ve estetiği yakalamak için hayal edin ve uygulayın.

Araştırma ve Geliştirme

Bakım

Wallgrass bakım gerektirmez. Çevrenizi süsleyen sürekli yeşil kılan ama nadiren bakım gerektiren bir üründür. Wallgrass kaliteli bileşenleri sayesinde hiç bakım yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Şekil vermek veya bir darbe nedeni ile zarar gören bir kısmını değiştirmek isterseniz modüler sayesinde istediğiniz gibi kısaltıp uzatabilirsiniz.

Araştırma ve Geliştirme

Easygardencenter.com

Bahçe için ihtiyaç duyduğunuz ürünler ve bilgileri bir araya getiriyoruz. Doğru ve kaliteli ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde size sunuyoruz. Bahçe ekipmanları, suni çim, çim çit gibi birçok peyzaj ürünlerini dilediğiniz gibi inceleme ve kolay bir şekilde satınalma imkânınız olacak. İlham alacağınız fikirler ve çevrenize yeşil katacak ürünler easygardencenter.com’da çok yakında hayata geçecek easygardencenter.com’da sürpriz kampanyalar sizlerle olacak. Sitemizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen bizimle iletişimde kalın.