Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Çim Çit Rulo

Çim Çit Rulo

Wallgrass Rulo Çim Çit ürünleri olağanüstü tasarımı ve doğal görünümüyle çevrenizdeki birçok alanı hızlı ve zahmetsizce doğal çim duvar deseniyle kaplamanıza yardımcı olur.

Uygulaması son derece kolay olan Wallgrass içi sıcak daldırma kaplamalı galvaniz tel örgü ve üzeri özel formüle edilmiş̧ yüksek UV dayanımlı PVC ile kaplıdır. Wallgrass yaz-kış canlı görünümünü muhafaza eder.

Wallgrass, başta bahçe duvarları olmak üzere, özel yaşam alanları, parklar, yol kenarları ve daha birçok kullanım alanının çok hızlı bir şekilde ve uzun ömürlü olarak doğala en yakın olarak görüntüyü sağlamaktadır.

Uygulama Alanları

  • Bahçe duvar kaplamaları
  • Spor alanı çevreleri
  • Çatılar
  • Dikey peyzaj alanları

Teknik Bilgiler

Yükseklik : 100 - 120 - 150 - 200 CM
Ağırlık : 2.500 gr/ m2
Galvaniz Tel : 1,60X2=3,20 mm daldırma galvaniz çift bükümlü
Çim Elyafları : UV katkılı pvc çim
Yanmazlık : B2 sınıf alev geciktirici katkı
Rulo Çapı : 40 CM
Rulo Boyu : 10 M

Uygulama Metodu

Rulo Wallgrass : Rulo şeklinde üretilmiş olan wallgrass montajı yapılacak yere önce köşelerden tutturulur daha sonra 50 cm aralıklarla özel wallgrass bağlantı telleriyle sabitlenir.
Panel Wallgrass : Panel şekilde üretilen wallgrass ürünleri önceden oluşturulan konstrüksiyona özel bağlantı aparatları ile sabitlenir.

Wallgrass Çimçit Fiyatları

Rulo Wallgrass Çimçit - Yeşil Fiyatı : 8.00 USD/m2
Rulo Wallgrass Çimçit - Renkli Fiyatı : 9.40 USD/m2

Sıkça Sorulan Sorular

  • Çim Çit Rulo Kullanım Alanları Nerelerdir?

    Wallgrass çim çit rulolar başta bahçe duvarları olmak üzere, özel yaşam alanlarında, spor alanlarının çevresinde, çatılarda, dikey peyzaj alanlarında, parklarda, yol kenarlarında ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir.

  • Çim Çit Rulo Kurulumunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Wallgrass çim çit ruloların kurulumları oldukça basittir. Rulo şeklinde üretilmiş olan wallgrass, montajı yapılacak yere önce köşelerden tutturulur daha sonra 50 cm aralıklarla özel wallgrass bağlantı telleriyle sabitlenir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al