Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

2022 En İyi Bahçe Çit Fikirleri

01 Eylül 2022

Bahçe çiti, modern bir çim çit sistemi olmakla beraber bahçenize, kafenize, işyerinize, evinize vb. alanlara doğal bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılır. Önde gelen firmaların sık sık tavsiye ettiği bahçe çit modelleri birçok avantaj sunmaktadır:

  • Belirtilen ölçülerde ve şekilde montaj mümkündür.
  • Ürünler 100 % UV korumalıdır ve güneş ışınlarına (ultraviyole ışınlarına) 5 yıl dayanma özelliğine sahiptir.
  • Rulo halinde üretilen ürünlerin rulo uzunluğu genellikle 10m'dir.
  • Bahçe çitleri istenilen yükseklikte ve genişlikte kurulabilmektedir.
  • Yoğunluk seviyesi yüksek olan çim çitler portatif ve sökülebilir özelliktedir.
  • Ürün doğal çim rengindedir.
  • Ürünün rengi solmaz.
  • Çim çitler, tüm yıl boyunca kullanılabilen ürünler olmakla beraber soğuk ve sıcağa karşı dayanıklıdır.
  • Ürün, iç ve dış mekânlara kullanıma uygundur.
  • Bahçe duvar çiti, yanıcı bir özelliğe sahip olmadığı için her alanda güvenle kullanılabilir.

 

Bahçe Çitlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

bahçe çiti

Çim çitin en büyük özelliği, kullanıldığı ortama kazandırdığı estetik görünümdür. Bu nedenle birçok kişi bu ürünü dekoratif duvar çiti olarak bilmekte ve bu özelliğinden dolayı tercih etmektedir. Yapay çimden üretilen çim çitler, uzun yıllar herhangi bir solma ve yıpranma olmadan kullanılabilir. Bu noktada hemen hemen her lider firma tarafından 10 yıl garanti sunulmaktadır ancak net bir bilgi almak için ilgili firma ile iletişime geçmek en doğrusu olacaktır.

Yapay çim ile oluşturulan bahçe çitleri, sulama ve bakım maliyetine yol açmaz. Bundan dolayı oldukça ekonomik ve doğa dostu bir üründür. Bahçe çiti, bir kez alınır ve monte edilir. Daha sonra uzun yıllar el değmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Çim çitler birçok özelliğe sahiptir. Ürünün bir diğer özelliği dayanıklılığıdır. Kaliteli bir şekilde üretilen ve garantili satışı yapılan herhangi bir çim çit minimum 10 yıl dayanıklı olup, herhangi bir solma, bükülme (ağır darbeler hariç) veya paslanmaya neden olmaz.. Tabii tercih ettiğiniz firma güvenilir olmayan bir firma ise birkaç yıl içinde ürün bozulabilir.

Çim çit satın almak isteyenlerin en büyük korkusu ürünün eğilip bükülmeyeceğidir. Burada çim çitlerin hiçbir şekilde eğilme, kırılma gibi sorunlara yol açmadığını söylemek mümkün. Ancak ürünün satın alındığı firma da oldukça önemli bir role sahiptir. Kalitesine güvendiğiniz bir firmadan ürün alıyorsanız ve satıcı bu anlamda garanti veriyorsa tereddüt etmeden ürünü satın alabilirsiniz. Çim çitlerin yapıları nedeniyle tel kısmı kavislidir. Bu, çarpma anında darbenin emilmesini sağlar. Büyük bir darbe olmadıkça herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

Çim çitin özelliklerine kısaca bakacak olursak, ürünün uygun fiyatlı, kaliteli, dayanıklı ve dekoratif olduğunu söylemek mümkündür. Bu 4 özellik sayesinde bahçe çiti birçok alanda güvenle kullanılabilir.

 

Bahçe Çitleri İle Neler Yapılabilir?

bahçe çiti fikirleri

Bahçe çiti fikirleri denilince akla birçok seçenek gelmektedir. Bu dayanıklı çitler çiçek bahçe çitleri, bahçe çitleri, kapılı bahçe çitleri, sebze çitleri, oyun alanı çitleri, ön bahçe çitleri vb. olarak kullanılabilir. Küçük bir bahçeniz varsa ürünü küçük bahçe çiti olarak da kullanabilirsiniz. Daha fazla seçenek bulmak için bahçe çiti fikirleri hakkında biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Araştırmanız sonucunda birçok fikir bulunabilir ve kendi eviniz içinde bu fikirleri uygulayabilirsiniz.

 

Wallgrass ve En İyi Bahçe Çitleri

Wallgrass ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere birçok model sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız bahçe çitleri uzun yıllar kullanılabilir, bakım gerektirmeyen ürünler olmakla beraber kolayca temizlenebilir, rahat ve modern bir yapıdadır. Eğer sizler de en iyi bahçe çitlerinden alıp yaşam alanlarınızı güzelleştirmek istiyorsanız uzman bir firma olan Wallgrass'tan destek alabilirsiniz. Ürünlerimizi sadece uzun yıllar kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda da tasarruf edeceksiniz.

Ürün ve  bahçe çiti fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz başvuru formunu doldurarak anında talep oluşturabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız sorularınızı yanıtlayacak ve isteklerinizi tarafımıza iletecektir.

Tecrübemiz, uzman ekibimiz ve çalışkan iş arkadaşlarımız ile sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunuyor, ayrıca yurt içi ve yurt dışında en iyi yapay bahçe çitlerini sunarak uygulama sonrasında da sizlere destek veriyoruz. Bu destek sayesinde karşılaşabileceğiniz herhangi bir zorluk için hızlı ve başarılı bir çözüm oluşturabilirsiniz.


01 Eylül 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al