Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

2021 Avrupa'daki Bahçe Çiti Üreticileri

17 Ekim 2021

Avrupa’daki en deneyimli bahçe çiti üreticileri arasında olan markamız ile ortaya koyduğumuz yüksek kaliteli bahçe çit modelleri, balkon veya bahçe gibi dış mekanlarda güvenilir bir özel hayat gizliliği sağlamaya olanak verir. Çim çitler, dış mekanlarda yalnızca sınırlı bir ölçüde kullanılabilir. Aksesuar amaçlı da tercih edilen dekoratif çim çitler özel hayat alanındaki mahremiyeti koruması için yapay bitkiler ile daha da güçlü hale getirilebilir ve dış mekanlarda ya da iç mekanlarda iç rahatlığı ile kullanılabilirler. Yapay çim çit bitkileri renk, şekil ve boyut anlamında doğal çimin ayrıntılı bir replikası olarak karşınıza çıkmaktadır ve yalnızca dokunularak orijinalinden ayırt edilebilir.

Wallgrass firması olarak projelerinizde gerek duyduğunuz en uygun bahçe çim çit panelleri sizlere sunmak adına birçok ebatta suni çim çitler üretiyoruz. Panellerimiz, herhangi bir genişlik ve yükseklik dekoratif bahçe çiti panelleri olarak yeşillendirilebilmektedir. Bunun nedeni ise panel çite kolay bir şekilde tutturmak için arkaya yakın ağlı bir plastik ızgara entegre edilmesidir. Bu kısım da boyuta göre kesilebilir ve böylece kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. İster iç ister dış mekan olsun en uygun kullanım alanı yine her yapay çit için açıklama metninde belirtilir. Wallgrass'ta yapay çitinizi veya yapay bitkilerle mahremiyet ekranınızı çevrimiçi olarak kolayca satın alabilirsiniz.

 

Bahçe Çit Panelleri ile Mahremiyet Koruma Seçenekleri

bahçe çim çit fikirleri

Ayrıca taşınabilir olan yeşil bahçe çim çitleri, mahremiyetin korunması veya mevcut alanın güzelleştirilmesi için geleneksel çitler gibi kullanılır. Bu hem dış mekan hem de iç mekan için geçerlidir. Bahçe çim çit panelleri kullanımının ana avantajı, doğal bir çitle karşılaştırıldığında çok daha az bakım gerektirmesi ya da pek çok koşulda hiç bakım gerektirmemesidir.

 • Şirketler ve saunalar, kapalı yüzme havuzları gibi eğlence tesislerinde iç tasarımı için
 • Hem iç hem de dış mekanlarda ofislerde ve restoranlarda alan ayrımı amacı için
 • Gerekli ama estetik anlamda pek hoş görünmeyen yerleri gizlemek ya da meraklı gözlerden balkon veya terastaki bir özerk alanınızı korumak için
 • Estetik anlamda hoş görünmeyen duvarları güzelleştirmek için

Bahçe çiti panelleri ile bir gizlilik alanı oluşturmak için bu ürünler mevcut bir çit, çerçeve veya duvara bağlanabilmektedir. Panellerimizin arka tarafında, kolayca takılabileceği veya gerekirse kesilerek azaltılabileceği sıkı gözenekli plastik bir ızgara bulunur. Hava koşullarına dayanıklı bahçe çiti veya UV ışınlarına karşı yüksek bir direnç gösteren bahçe, peyzaj çim çit panellerimiz popülerdir.

Bitkilerin birbirine yakın durduğu ve böylece mahremiyeti garanti ettiği bitmiş bir yapay çitin kurulumu esnasında uzman bahçe çit paneli üreticilerinden biri olarak bunları sizin için 90cm, 120cm, 150cm ve 180cm ölçülerinde hazırlayarak gönderim sağlıyoruz. Bu bahçe yapay çim çit modelleri, optimum kullanım performansı için profesyonel bir kurulum ile sabitlenmeye ihtiyaç duymaktadır. Amacınız mümkün olan en sağlam gizlilik koruması ise tercih edebileceğiniz en uygun bahçe çim çit fikirlerinden biri, ayrı ayrı getirilen bahçe etrafı çevirme yöntemleri kullanılarak dikkatli bir biçimde yakın monte edilmesidir. Bu ürünlerinden herhangi birini edinirken, bahçe etrafı kapatma amacı ile kullanacağınız için suni çit panellerinin boşluk kalmaması adına yukarıdan aşağıya eşit bir şekilde yapraklandığından emin olmalısınız. Yurt dışına da fazlası ile ihracatında bulunduğumuz birbirinden farklı bahçe çim çit modellerimiz bu amaç için oldukça uygun olarak üretilmiştir.

 

Portatif Bahçe Çitinin Faydaları Nelerdir?

Suni çim çit, gerçeğe oldukça yakın bir görünüme sahip olan ipliklerden yapılmış etkileyici bir duvar yeşillendirmesidir. Sunduğumuz her bir suni çim çit benzersizdir ve en iyi bilinen çit tedarikçilerinin sunduğunun aksine yüksek bir teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Biz uzman bir ekip olarak her ürünü büyük bir özenle üretiyor ve bu nedenle ABD, İngiltere, Fransa, Mısır, Malta, Gürcistan, İspanya, İtalya ve daha birçok ülke ile hâlihazırda bulunan ihracat bağlantımıza yenilerini ekliyoruz. Müşterilerimizin belirli tasarım taleplerini de göz önünde bulundurarak uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünler en uygun bahçe çim çit fiyatları ile sunulur. Doğal görünüme yakın olması amaçlanarak tasarlanmış, şaşırtıcı derecede gerçek görünümlü bahçe çitlerimiz kesinlikle bakım gerektirmemektedir. Böylece bakım için zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

bahçe çim çit panelleri

Avantajlı çit fiyatlarına ek olarak bu ürünlerin arka plan gürültüsünü büyük ölçüde azalttıkları gözlemlenmiştir. Bu nedenle gürültü sorunları olan alanlarda bu problemin azaltılması için de kısmen ideal bir üründür. Ürettiğimiz bahçe çiti panelleri, doğrudan duvara sabitlendiğinden, yerden son derece tasarruf sağlarlar. Gerçek bir bitki duvarından ayırt edilemeyen gerçeğe yakın bir bahçe çiti ile ziyaretçilerinizi, müşterilerinizi ve misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Her ürün kendi etkileyici atmosferini yayar ve yüksek tanınma değeri sağlayan fantastik bir dekoratif izlenim oluşturur. Yapay çitler, tüm yapay bitkilerle aynı avantajları sunar; sulanmaları, gübrelenmeleri veya budanmaları gerekmez. Bahçe çiti panelleri özellikle başka avantajlar da sunar:

 • Maliyet: Yapay bitkilerden yapılmış bitki duvarları neredeyse hiç bakım gerektirmez
 • Temizlik: Toz tutmaz, anti statik etki nedeniyle temizlik gerektirmez
 • Esneklik: Seçtiğiniz bitkilerle herhangi bir boyut ve şekilde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.
 • Üretken çalışma ortamı: İşyerindeki tesisler verimliliği 'e kadar artırır
 • Arka plan gürültüsü önleme: Çeşitli yaprak yüzeyleri sayesinde ses emme işlevi
 • Hızlı montaj: Yapay bitkilerden yapılmış bitki duvarları çok hafiftir ve takılması kolaydır
 • Yenilikçi tasarım: ana akımın ötesinde dekoratif bir etkileyici iç tasarım
 • Zaman tasarrufu: sulama, gübreleme, budama gerektirmez


17 Ekim 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al