Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Wallgrass ile Çim Çit Kaplama Hizmeti

29 Mart 2022

Çim çit kaplama; pratik, çekici, uzun ömürlü ve sağlam yapısı nedeniyle günümüzde popüler olan bir üründür. Çim ve tel kombinasyonundan oluşan suni çim çit kaplama, farklı mekânların iç ve dış kısımlarında zarif çim çit bölücüler oluşturarak yapıya farklı bir görünüm kazandırır.

 

Çim Çit Kaplama

Çim çit kaplama, suni yapısından dolayı solmayan, yanmayan, dökülmeyen, dağılmayan yapay bir sistem olarak tanımlanabilir.

 

Çim Çit Kaplamanın Avantajları

çim çit kaplama

Çim çit, zaman alıcı bakım gerektirmediği için işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir çim çit çok fazla bakım gerektirmez. Bu sayede yalnızca çevreleme için kullanılan çeşitli sistemlerin bakımı ve temizliği zaman alacaktır. En az 5 yıl zarar görmeden kullanılabilen bir ürün olan çim çit kaplama, hem güvenlik hem de hoş bir görünüm için ideal bir ürün olmakla beraber zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yağmur veya kar yağdığında herhangi bir hasar meydana gelmez. Çünkü ürünün üretiminde kullanılan çim, PVC esaslı paslanmaz çelik tel üzerine uygulanmaktadır.

Suni çim çit kaplama kullanımı dekorasyon ve çevre düzenlemesindeki trendlerin değişmesiyle çok ciddi noktalara ulaşmıştır. Bu noktada özellikle özel yapılarda, çit kullanımı gerektiren akla gelebilecek hemen her alanda, okul çevresinde, bina ve site çevresinde, spor sahalarının çevresinde çim çit görmek mümkün olmuştur. Peki, çim çit kaplaması en çok nerelerde kullanılır?

 

Çim Çit Kaplama Kullanım Alanları

Yapay çim çit kaplama sistemleri spor sahalarında, oyun alanlarında, teraslarda, bahçelerde, havuz çevrelerinde, kafeterya ve restoranlarda, site ve villa çevre düzenlemelerinde, yol kenarı kaplamalarında gerçek çim izlenimi verebilecek bir ürün olarak kullanılmaktadır.

 

Neden Çim Çit Kaplamayı Tercih Etmelisiniz?

Teknolojik ve mimari gelişmeler sonucunda birçok dekoratif obje hayatımıza girmiştir. Son yıllarda popülaritesi giderek artan çit ürünleri de sayısız avantajıyla bu çekici şeylerden biridir. Sentetik çim duvar kaplama, çim çitin ince örülmüş bir üründür. Sonuç olarak, bu ürünü avluyu çevrelemek ve konutları ayırmak için kullanarak yaşam alanları gizli tutulabilir. Ayıca bahçenize bir çim çit çekerek kedi ve köpekleri bahçenizden uzak tutabilirsiniz.

Çim çitlerin kurulumu ve kullanımı basittir. Sürekli bakım gerektirmediği için kullanımı zor bir ürün değildir. Güneşe dayanıklı ve rengi solmayan bir üründür. Yazın sıcak, kışın soğuk havadan etkilenmemekle beraber temizlemesi inanılmaz derecede basittir. Ateşle temas ettiğinde çabuk yanmaz. Tüm bu nedenlerden dolayı oldukça avantajlı bir üründür.

 

Wallgrass ve Çim Çit Kaplama

yapay çim çit kaplama

Çim biz insanlara doğayı hatırlatır ve kullanıldığı yerlere sofistike bir dokunuş katar. Salgın sonucunda evde, işte ve kendi mekanlarımızda daha fazla zaman geçirmeye başladık. Şehirlerde de insanlar doğanın canlılığını özlemeye ve aramaya başladı. Bu özlemi gidermek ve kendimiz için hoş bir alan oluşturmak mümkün müdür peki? Elbette! Ama daha da önemlisi, doğamıza, bitkilerimize, ağaçlarımıza veya topraklarımıza zarar vermeden bu hedefe ulaşmak oldukça önemlidir! Ayrıca görünüş olarak doğal çime benzeyen, ateşle temas ettiğinde yanmayan, geri dönüşüm ürünü olarak kullanılabilen bir ürün varken neden çevremize zarar verelim ki?

Bu anlayışa sahip Wallgrass, farklı ülkelerdeki bayilikleri sayesinde müşterilerine en gerçekçi, en güvenli ve en kaliteli suni çim çit kaplamasını sunmaktadır. Yıllardır bu sektörde lider olan Wallgrass, çim çit kaplama konusunda en iyi hizmeti vermek için deneyimli ve uzman ekibi ile çalışmaktadır. Şirketimiz ayrıca tüm süreçlerde müşteri ile işbirliği içinde çalışır. Örneğin; projenin başlaması için müşteriden onay istenir. Uygulama yapılacak alanın analizi yapıldıktan sonra ise çim çit ölçüleri belirlenir ve işlemlere başlanır.

Eğer sizler de uzman bir firmadan çim çit rulo konusunda destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir veya web sitemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan formu doldurabilir, talep oluşturabilir veya ürün özellikleri ve çim duvar m2 fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız mümkün olan en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacak ve isteklerinizi ve gereksinimlerinizi bize iletecektir. Wallgrass ailesi olarak size en iyisini en uygun fiyatlarla sunmaya hazırız! Gelin, doğaya zarar vermeden kendi yaşam alanlarımızı hem yeşil hem de oldukça huzurlu bir yere çevirelim!


29 Mart 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al