Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Çim Çit Kaplama Nereden Alınır?

05 Ağustos 2022

Wallgrass çim çit kaplama ürünümüz, tel örgü üzerine montajlanmış yapay çimlerden oluşan patentli bir üründür. Bu ürünlerimiz, kafelerde çim çit olarak, bahçelerde tel örgü olarak ve çim duvar kaplama olarak kullanılmaktadır.

Çip çit kaplamanın oldukça dikkatli bir şekilde üretilmesi gerekmektedir. Piyasa birçok çim çit kaplama üretimi yapan firma bulunmaktadır. Wallgrass, uzun yıllardır özel bahçeler, mimari projeler, bahçe ve çevre düzenlemesi için çim çit kaplama üretimi yapmaktadır. Alanında uzman ve uzun yıllar deneyime sahip olan personellerimiz ile yurtdışında dahi tanınmaktayız. Yurtdışında birçok proje ile adını duyurmuş olan Wallgrass sayılı yapay çim çit kaplama üreticileri arasındadır. Wallgrass çim çit kaplamalar, her türlü hava şartına oldukça dayanıklıdır. Bu ürünlerimiz sayesinde yılın 365 günü harika görünen, bakımı kolay, aile ve hayvan dostu bahçelere sahip olabilirsiniz.

çim çit kaplama

Wallgrass olarak üretmiş olduğumuz çim çit kaplamaların birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Wallgrass yapay çim çit, dekorasyon amaçlı kullanılmasının yanı sıra öncelikle güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.
 • Deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından üretilen ürünlerimiz ucuz çim duvar ve kaliteli çim çit kaplama denilince ilk akla gelen ürünlerdir. Ucuz olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır, darbelerden etkilenmez.
 • Sentetik çim duvar kaplamanın temizlenmesi çok kolaydır. Sadece su tutularak temizlik sağlanabilir.
 • Özel üretimi sayesinde güneş ve UV ışınlarından hiçbir şekilde etkilenmemektedir.
 • Sağlam ve dayanıklı üretimi sayesinde ateşle temastan kolay etkilenmez ve alev almaz.
 • Üretimde kullanılan malzemenin kaliteli olması sayesinde; yağmura, güneşe, rüzgâra, her türlü kötü hava koşullarına sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir.
 • Wallgrass çim çit panel kaplama,  etrafınızdaki bakışlardan uzaklaşmanıza yardımcı olmaktadır.
 • Wallgrass çim çit kaplamaların kurulumu ve montajı çok basittir. İsterseniz kendiniz, dilerseniz ekibimiz tarafından kurulum gerçekleştirilmektedir.
 • Şık ve estetik bir görünüme sahip olduğundan hayatınızın her alanında ve her yerinde kullanabilme imkânına sahip olursunuz.
 • Paslanmaz ve galvanizli tellerden yapıldığından; solma, dökülme, bozulma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Yalnızca ürünler değil, montaj sırasında kullanılan tüm aksesuarlar da paslanmazdır.
 • Wallgrass olarak dilediğiniz ölçülerde çim çit kaplama üretimi yaptırabilirsiniz.
 • Evinizin, işyerinizin ve birçok diğer alanlarına, kısacası ihtiyaç duyulan veya istenilen her yere uygulama yapmaktayız.

Wallgrass olarak üretmiş olduğumuz çim duvar kaplamalar, doğal çim gibi görünmesinin yanı sıra, aynı zamanda doğal çim dokusunu sizlere hissettirmektedir. Çim çit kaplamayı nereden satın alacağız diye düşünmenize gerek yok. Wallgrass sizler için her zaman bakımlı görünen doğal görünümlü suni çim çit kaplama üretmektedir. Firmamız;  Amerika, İngiltere, Mısır, Gürcistan, Bulgaristan Yunanistan ve İtalya gibi daha pek çok ülkeye düzenli olarak ihracat gerçekleştirmektedir.

Wallgrass olarak yalnızca ürünlerinizi üretmekte kalmıyoruz, aynı zamanda istediğiniz ürünü sipariş ettikten sonra test aşamasını gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları önceden belirlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz kontrol aşaması, ürünlerinizin yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece, Wallgrass olarak siz değerli müşterilerimize en yüksek ürün performansını sağladığımızdan son derece emin oluyoruz.

Çim Çit Kaplama Alanında Uzman Wallgrass

 yapay çim çit kaplama

Wallgrass, yapay çim çit kaplama üretiminde alanında uzman olup ürünlerinde hayal gücünün ulaştığı her yerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uzun ömürlü olarak doğala en yakın olarak görüntüyü sağlar. Wallgrass dünyanın yeşile olan ihtiyacının farkında olup üretimlerini bu doğrultuda yapmakta ve aynı zamanda kullandığı çağdaş ve son teknolojik makineler ile dünya çapında 70 ülkeye hizmet sağlamaktadır.

Çim çit sizlere doğayı yakınlaştırmaktadır. COVID-19 ile insanların en çok vakit geçirdikleri yer evleri olmuştur. İnsanlar dışarı çıkamadığı gibi evlerine kapanmıştır. Bu yüzden insanların çim çit kaplama ürünlerine yönelmiş ve bu ürünlerin en iyi nerede üretildiğini araştırmaya başlamıştır. Wallgrass üretmiş olduğu kaliteli ve estetik çim çit kaplamalar ile siz değerli müşterilerimizin doğaya olan özlemlerini gidermekte ve sizlere estetik bir alan oluşturmaktadır. Ama belirtmek gerekir ki bu konuda en önemli nokta; doğamıza, bitkilerimize, ağaçlarımıza veya topraklarımıza zarar vermeden bu hedefe ulaşmaktır. Ayrıca görünüş olarak doğal çime benzeyen, ateşle temas ettiğinde yanmayan, geri dönüşüm ürünü olarak kullanılabilen bir ürün olan Wallgrass ürünleri sizler için idealdir.

Farklı ülkelerdeki bayilikleri sayesinde müşterilerine en gerçekçi, en güvenli ve en kaliteli yapay çim çit kaplama üretimini yapan Wallgrass, sektörde lider konumda bulunmaktadır. Ayrıca deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte, çim çit kaplama konusunda en iyi hizmeti vermek için tüm süreçlerde müşteri ile iş birliği içinde çalışmaktadır.

Eğer sizler de kaliteli firmamızın yapay çim çit kaplama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, Walggras olarak deneyimli ve uzman ekibimize ulaşabilir, detaylı bilginin yanı sıra toptan çim çit fiyatları, çim duvar m2 fiyatı, çim çit metre fiyatı, çim çit fiyatları 150 cm ve çim duvar m2 fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

 

 


05 Ağustos 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al