Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Türkiye'deki Çim Çit Panel Üreticileri

10 Mart 2022

Çim çit paneli; dekoratif görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son zamanlarda oldukça sık tercih edilen bir çit çeşididir. Suni çimden yapılan çim çit paneller, iç ve dış mekânlarda dekoratif çit bölme olarak kullanılabilir. Paslanmaz tel üzerine yapılan çim çit panel, PVC malzemeden özel olarak üretilmektedir.

 

Çim Çit Panellerinin Sunduğu Avantajlar

Çim çit panelleri oldukça avantajlı ürünlerdir. Ürün dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Kolay yıkanması sayesinde sevdikleriniz için hijyenik bir ortam oluşturmanız da mümkündür. Ayrıca üretici firmamız tarafından talep edilen ölçülerde üretilebilmektedir. Çim çit panellerinin bu özellikleri tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Çit çit satın almak için: 0 (212) 678 13 13

 

Çim Çit Panellerinin Kullanım Alanları

Çim çit panel park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemesi, spor kompleksleri, villa, havuz çevresi, cephe kaplaması gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir. Dayanıklılığı ve estetik görünümü ile birçok alanda kullanılabilir. Özellikle dış mekânlara kolaylıkla monte edilebildiği için mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direkler arasına rulo şeklinde uygulanabileceği gibi taşıyıcı yapının olmadığı alanlarda panel olarak da uygulanabilmektedir. Bu uygulama yöntemleri, çim çit panel maliyeti üzerinde oldukça etkilidir. Bunu da göz önüne almak tavsiye edilir.

çim çit panel

Bu panellerin diğer kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

  • Çatı kaplamaları,
  • Cephe kaplamaları,
  • Kafe ve restoranlar gibi halka açık yerler,
  • Site çevresi,
  • Balkon ve teraslar,
  • Yol kenarları,
  • Çöp konteynerleri,
  • Betonarme merdiven kenarları.

 

Çim Çit Panellerinin Kullanım Amaçları

Genellikle dış mekânlar için özel ölçülerde yapılan çim çit paneller, dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Doğal çim görünümüne sahip olan bu çitler, kullanıldığı alana doğal ve ferah bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda gerçek çim gibi sürekli bakım gerektiren bir ürün olmadığı için tasarruf yapmanızı da sağlar. Temizlemesi ve bakımı kolay olduğu için her mevsim kullanıma uygundur.

Sentetik çim duvar kaplama ayrıca kreş, havuz veya okul gibi birçok alanda güvenlik amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Bu sayede bahçede oynayan veya havuzda yüzen kişi başkaları tarafından görülemez. Böylece herkes rahatsız edilmeden keyifli anlar yaşamanın tadını çıkarabilir. Aynı zamanda çim çit panellerin sesi önleyen bir özelliği de mevcuttur. Bu sayede şehrin gürültüsünden bir nebze de olsa uzaklaşabilirsiniz.

 

Çim Çit Panel Üreticileri

çim çit panel kurulumu

Bir Google araştırması yaptığınızda birçok çim çit panel üreticisi ile karşılaşmanız oldukça muhtemeldir. Ancak şunu unutmamak gerekir ki her üretici, güvenilir olmayabilir. Bundan dolayı, herhangi bir işlem için adım atmadan önce şirketin güvenilirliğini doğrulamak oldukça önemlidir. Bu doğrulamaya firmanın web sitesinde yer alan resmi belgelerden veya müşteri yorumlarından ulaşabilirsiniz. Wallgrass gibi lider üreticiler, hem yurtiçinde hem de yurtdışında kaliteli ürünlerle kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Seçtiğiniz üreticiye hemen iletişim adreslerinden ulaşabilir ve uygulama yaptırmak istediğiniz alanın analizini yaptırarak çim çit panel uygulamasına onay verebilirsiniz.

 

Çim Çit Panel Fiyatları

Bahçe dekorasyonu için iyi bir seçim olan çim çitler, uygulama yapılacak alana ve yapıldığı ölçüye göre fiyatlandırılır. Eğer uygulama yapılacak uygun bir alanınız varsa bu avantajlı çim çit panelleri kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz üretici tarafından size sunulacak olan fiyatın ürünün kullanım alanına veya kalitesine göre değişiklik gösterdiğini göz önünde bulundurmalısınız. Ürünün belirlemiş olduğunuz alan için kullanıma uygun olduğunu düşünüyorsanız alanın ölçülerini alarak dekoratif çim çit panel uygulaması yapabilirsiniz. Ancak bu hizmeti lider bir çim çit panel üreticisinden almanızı öneririz. Bu sayede sadece çim çit panel kurulumu hizmeti almakla kalmaz aynı zamanda ürünü uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer sizler de çim çit panel fikirlerine açıksanız ve çim çit panellerinin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız alanında uzman bir firmadan destek alabilirsiniz. Bu sayede ürünü sadece uzun yıllar kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda tasarruf da etmiş olacaksınız. Bu nedenle hemen bizimle iletişime geçebilir veya web sitemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki formu doldurabilir, talep oluşturabilir veya çim duvar m2 fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacak ve isteklerinizi bize iletecektir. Wallgrass olarak tüm süreçlerde her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha tekrar etmek isteriz!


10 Mart 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al