Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Çim Çit Panel Maliyeti Hakkında Bilmedikleriniz

14 Ekim 2021

Panel çit montajı özellikle açık hava mekanlarda oldukça popüler bir hal aldığı için çim çit nedir gibi sorular ile artık çok daha az karşılaşılmaktadır. Bu makalemizde siz okuyucular ile tel örgü fiyatları ne kadar, çim çit kaç yıl dayanır ve çim çit metrekare fiyatı ne kadar gibi sıklıkla sorulan soruların yanıtlarını paylaşacağız. Çünkü bu duvar ve çit kaplama sistemi, gerçek bir çimin sunamayacağı birçok avantaja siz kullanıcılara sunmaktadır. Suni çim çit panellerinin kurulumu bir kez gerçekleştirildikten sonra neredeyse herhangi ek bir bakım gerektirmez ve UV ışınlarına dayanıklı özellikleri sayesinde renk yoğunluğunu ve canlılığını uzun yıllar boyunca korumayı başarır. Suni çim çit kaplamanın avantajlarını kısaca özetlemek gerekirse temel olarak beş noktaya değinmemiz gerekecektir:

 • Bahçe, balkon, teras ve ticaret fuarları gibi daha pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilmesi.
 • Dört mevsim boyunca canlılığını kaybetmeyen canlı görünüm.
 • Su geçirmez, sağlam ve bakımı kolay olması.
 • Hızlı ve kolay kurulum.
 • Geniş renk seçenekleri

çim çit panel maliyeti, panel çit

İngiltere, Afganistan, Kamerun, ABD, Fransa, İspanya, Kuveyt, Katar ve daha birçok ülkeye geniş çapta pek çok farklı ürün ihraç eden Wallgrass olarak, siz kullanıcılara farklı boyutlara sahip ve çeşitli özellikleri ile donatılmış kaliteli suni çim panel modelleri sunuyoruz. Suni çim panellerin avantajları nedeniyle pek çok kişi bahçede, terasta ve balkonda ya da daha farklı bir yerde bu yenilikçi ürünü kullanmayı tercih etmektedir. Klasik bir seçim olan yeşilden modern bir atmosfer sağlayan griye, parlak renkli mavi veya kırmızıya kadar uzanan geniş çeşitteki renk yelpazesi, suni çim çitleri, kamuoyu etkinlikleri ve ticaret fuarlarındaki her geçen gün artan kullanımına daha da ivme kazandırmıştır. Siz ve müşterileriniz için çok çeşitli suni çim çit üreten tecrübeli bir firma olarak sabit ödeme seçenekleri ile güvenli bir ödeme süreci garanti ediyoruz. Diğer çim çit üreticilerinin birçok ürününden farklı olarak, ürünlerimiz fazla çaba harcamadan kurulabildiği için istisnasız her inşaat projesinin süresini önemli ölçüde kısaltır.

 

Yüksek Kaliteli Bir Suni Çim Çit Kaplaması Nasıl Ayırt Edilir?

Premium dış mekan çim çit panellerini ucuz suni çimden ayıran önemli faktörler hav yüksekliği, ilmek sayısı ve kullanılan malzemedir. İpliğin kalitesi ne kadar yüksekse ve ilmek sayısı ve çim o kadar yüksek kalitede olmaktadır. Her kalitenin belli bir ölçüde bedeli vardır ve bu durum özellikle suni çim için de geçerlidir. Bazı bahçe çiti imalatçıları oldukça düşük maliyetler ile suni çim çit üretimi gerçekleştirmekte ve oldukça ucuz fiyatlar ile bu alanda rekabet etmektedir. Ancak bunun sonucunda ortaya çıkan kötü ürün nedeniyle suni çim çitler maalesef kalite anlamında halk arasında kötü bir üne kavuşmuştur. Suni çimin gerçek çim gibi görünmediğini, plastik gibi koktuğunu ve normal bir çitten kullanışsız olduğu gibi çok sık ifade edilen genel önyargılar vardır. Bu görüşün büyük bir önyargı olduğu Wallgrass gibi çim çit üreticileri arasında gözle görülür bir tecrübe farkına ve profesyonel çalışma sistemine sahip bir bir ekip tarafından özenle tasarlanan ürünleri deneyimleme fırsatı bulunduğunda fark edilebilir. Ekibimizin tercih ettiği yenilikçi üretim teknikleri sayesinde suni çim çitlerimiz doğal çim görünümündedir.

 

Suni Çim Çit Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

 çim çit üreticileri

Suni çim için sayısız online mağaza ve ayrıca sabit perakende ticaretindeki birçok üretici çok farklı toptan çim çit fiyat seçeneklerinde suni çim çit sunmaktadır. Yapay çim çit fiyatı, üretici firma ve ürünün kalitesine göre oldukça fazla değişmektedir. Genellikle tüm üreticiler, bahçe çit paneli fiyatını metrekare (m2) başına belirlemektedir ve bu standart hesaplama prensibi mağazalarımızda da geçerlidir. Wallgrass web sitemizde yer alan bir miktar ve fiyat hesaplayıcı, gerekli miktarı girdikten sonra nihai çim çit m2 fiyatı otomatik olarak hesaplar. Ayrıca uzman ekibimiz de bu konuda sizlere 7/24 canlı olarak destek sağlamaktadır.

 

Çim Çit Panel Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çim çit panel alırken şunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz:

 • Hav yüksekliği: Yüksek bir hav özel bir yumuşak bir doku yaratır ve suni çimin özellikle otantik görünmesini sağlar.
 • Üretim malzemesi: Kullanılan malzeme ve iplik kalitesi ne kadar yüksek olursa, suni çim çit o kadar dayanıklı ve yumuşak olur.
 • Üretim yeri: Birçok ucuz suni çim çit, Uzak Doğu'da düşük kaliteli çalışma koşulları altında ve düşük kaliteli malzemelerle üretildiği için bu tür ürünlerin çim çit metre fiyatı oldukça ucuz olmaktadır. Ancak Wallgrass ekibi olarak ürettiğimiz suni çim çitlerimiz AB standartları rehberliğinde üretilmiştir.
 • Sunulan garantiler: Birinci sınıf suni çim çit modellerimize güvenimiz tam olduğundan dolayı tüm ürünlerimiz için siz kullanıcılarımıza tabiri caizse ömür boyu garanti sağlıyoruz. Ayrıca suni çim modellerimizin tamamı uzun süreli UV ışınlarına dayanıklıdır.
 • Çevresel etki: Birinci sınıf suni çim çitlerimiz kesinlikle zararlı madde içermez, diğer suni çimlerin aksine 
 • yüzde 98'e kadar geri dönüştürülebilir bir yapıya sahiptir ve mikro plastik içermez.
 • Panel çit fiyatları tüm bu etkenlere göre son derece değişkenlik göstermektedir. Yine de özellikle panel çit İstanbul endüstrisi içerisinde yer alan herhangi bir firmadan çok daha ucuza bir suni çim çit almadan önce tüm detaylara yakından bakmanızı öneririz. Geriye dönüp bakıldığında, çim çit panel maliyeti açısından avantajlı olan bir ürün genellikle düşük bir kalite standardına sahip olmaktadır. Tüm bu önemli noktaları göz önünde bulundurarak yaşam ve çalışma alanlarınız için en uygun suni çim çit modelinin seçme aşamasında alanında panel çit üreticileri arasında uzman bir ekip olarak sizlere danışmanlık hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Bize telefondan ulaşmak için +90 (212) 678 13 13 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sunduğumuz fiyat teklifleri alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir:

 


14 Ekim 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al