Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Peyzaj için Çim Çit Rulo Fiyatları & Kullanımı

02 Haziran 2022

Çim çit rulo, suni çim kullanılarak üretilmekte olup tel örgü çitlerin üzerine kaplanmaktadır. Wallgrass tarafından üretilen çim çit rulolar bu şekilde üretilmekte olup daha sonrasında siz değerli müşterilerimizin istediği alanlara monte edilmektedir.

Çim çit rulo son yıllarda gerek peyzaj mimarisinde gerekse güvenlik açısından oldukça revaçta olan ürünlerimizden bir tanesidir. Wallgrass tarafından üretilen çim çit rulolar genellikle dekoratif ya da güvenlik sağlanması açısından tercih edilmektedir. Evlerinizin bahçelerinde, balkonlarınızda, işyerinizde ve sahibi olduğunuz kafelerinizde hem doğal ve estetik bir görünüm sağlayabilir, hem de güvenliğinizi maksimum hale getirebilirsiniz.

Wallgrass tarafından üretilen çim çit rulolar modern çit sistemleri arasında yer almaktadır. Bahçelerinizde veya bahçe içerisindeki havuzlarınız için hem güvenlik hem de dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Wallgrass çim çit ruloları, sıcak daldırma galvaniz üzerine PVC kaplı ve UV korumalı olarak tellere uygular ve bu şekilde üretilen çim çit rulolarımızı yıllarca kullanabilirsiniz. Böylelikle bizi tercih ederek sahip olduğunuz çim çit rulolar ile yılar boyunca her mevsimde yeşil çim çit görünümüne sahip olabilirsiniz. Wallgrass olarak deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından üretilen çim çitlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz!

 

Çim Çit Rulo Üreticileri

çim çit rulo fiyatı

Wallgrass, çim çit rulo üreticileri arasında lider konumda bulunmaktadır. Deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte sizlere en kaliteli, dayanıklı ve estetik görünümlü çim çit ruloları üretmek, en önemli amaçlarımız arasındadır. Wallgrass ürünlerinin üretimine vermiş olduğu bu önem sayesinde, üstün kaliteye sahip dünyanın en inovatif peyzaj ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. Bulunduğu birçok ülkede en çok tercih edilen marka olarak zirvede bulunmaktadır.  Bu sayede Wallgrass olarak dünya genelinde bayilik ağını oluşturmaktadır.

Piyasada çim çit rulo satın alıp monte ettirebileceğiniz birden fazla firma bulunmaktadır. Ancak önemle belirtmek gerekir ki, çalışacağınız firmanın güvenli olup olmamasına son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Herkes gibi siz değerli müşterilerimiz de işini özenle ve titizlikle yapan alanında uzman ve deneyimli kişilerle çalışmak istemektesiniz. Bir müşteri olarak bu talebiniz son derece makul olmakla birlikte söz konusu husus tüketici olarak en doğal haklarınızdan bir tanesidir.

Bu noktada size vereceğimiz en önemli tavsiyelerden bir tanesi bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Çünkü Wallgrass olarak yıllar boyunca bu sektörde çalışarak tüm dünya genelinde sektörün lideri olarak yer almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için yalnızca çim çit rulo üretimi yapmıyoruz, aynı zamanda üretmiş olduğumuz çim çit ruloların montajını da sizler için yapıyoruz.

Sizler de olağanüstü tasarımı ve doğal görünümüyle Wallgrass çim çit rulolara sahip olmak ve çevrenizdeki birçok alanı hızlı ve zahmetsizce çim çit rulolar ile kaplamak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Peyzajda Çim Çit Rulo Kullanımı

Wallgrass tarafından üretilen çim çit rulolar, rulo şeklinde üretilmektedir. Sonrasında ise montajı yapılacak yere önce köşelerden tutturulur, daha sonra 50 cm aralıklarla özel Wallgrass bağlantı telleriyle sabitlenir.

Wallgrass çim çit ruloların uygulaması son derece kolaydır. Ayrıca, içi sıcak daldırma kaplamalı galvaniz tel örgü ve üzeri özel formüle edilmiş̧ ve yüksek UV dayanımlı PVC ile üretilmektedir. Bu sayede Wallgrass çim çit rulolarınız yaz kış canlı görünümünü muhafaza etmektedir.

Wallgrass çim çit ruloları peyzaj mimarisinde oldukça kullanılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından, bahçe duvarları öncelikli olmak üzere, özel yaşam alanları, parklar, yol kenarları ve daha birçok kullanım alanında tercih edilmektedir.

Çim çit rulolarımız sizlerin isteği doğrultuda istediğiniz modelde ve istediğiniz ölçülerde de üretilmektedir. Ancak belirtmek gerekir ki, çim çim rulolar dekoratif ürünler olması sebebiyle peyzaj mimarisinde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dolayısıyla peyzajın önemli olduğu böğlerle çim çit rulo kullanımının yaygın olduğunu görmekteyiz.

çim çit rulo üreticileri

Çim çit rulonun peyzaj mimarisinde kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;  

  • Havuz çevresi,
  • Özel mülk çevresi,
  • Arazi, bağ, bahçe çevresi,
  • Site, bina, kooperatif çevresi,
  • Kafe ve restoran çevresi,
  • Doğa temalı şantiyelerin çevresi,
  • Ve sizin istediğiniz birçok yer.

Bunun yanı sıra, çim çit ruloların bir diğer önemli kullanım alanı ise çöp konteynerlerinin etrafıdır. Belediyeler tarafından yerleştirilen çöp konteynerlerinin etrafında genellikle hoş bir görüntü bulunmamaktadır. Sizler de evinizin, işyerinizin veya sahibi olduğunuz işletmelerin önündeki çöp konteynerlerinin etrafını güzelleştirmek amacıyla çim çit rulo kullanabilirsiniz.

Sizler de mahremiyetinizi sağlamak istiyorsanız, size özel alanlarda vakit geçirirken etraftaki yabancı insanların hayatınıza müdahale etmesini istemiyorsanız çim çit rulolarımız tam sizlere göre. Uzman ve deneyimli ekimizden bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz!

 

Çim Çit Rulo Fiyatı Nedir?

Çim çit rulo fiyatı belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Çim çit rulolar ile hem evinizi hem de bahçenizi dışarıdan gelecek olan bütün tehlikelere karşı koruyacaktır. Dolayısıyla kullanılacak malzemenin üst düzey kalitede olması gerekmektedir. Wallgrass tarafından üretilen çim çit rulolar kolayca aşınmamakta, hava şartlarına bağlı olarak bozulmaz ve suni çimlerin renkleri solmamaktadır. Bu ve bunun gibi birçok yapısal özelliğe sahip olan çim çit ruloların fiyatları da bunlara göre değişiklik göstermektedir.

Sizler de bahçenizde, havuzunuzun etrafında veya evinizin farklı alanlarında her zaman bakımlı görünen doğal görünümlü çim çit rulolara sahip olmak istiyorsanız, Amerika, İngiltere, Mısır, Gürcistan, Bulgaristan Yunanistan ve İtalya gibi daha pek çok ülkeye düzenli olarak ihracat gerçekleştiren Wallgrass, birçok bilgi birikimi ile hizmetinizdedir.

Çim çit metre fiyatı, çim çit m2 fiyatı, ucuz çim duvar fiyatları, yapay duvar çimi fiyatları, toptan çim çit fiyatları, ucuz çim duvar ve çim duvar m2 fiyatı hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızda belirtmiş olduğumuz üzere telefon ve e-posta ile kendi bayiinizi kurmak için bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır.


02 Haziran 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al