Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

En Kaliteli Çim Çit Rulo Üreticileri

11 Kasım 2021

Uzun yıllardırdır özel bahçeler, mimari projeler, bahçe ve çevre düzenlemesi için suni çim çit tedarik ediyor ve bu ürünlerin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı projeleri ile adını duyurmuş sayılı çim çit rulo üreticileri arasında olan ekibimiz ile hava şartları nasıl olursa olsun, yılın 365 günü harika görünen, bakımı kolay, aile ve hayvan dostu bahçeler yaratıyoruz.

Wallgrass olarak sunduğumuz çeşitler sadece doğal çim çit gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda doğal çim dokusu üzerinde bulunuyormuşçasına hissettiriyorlar. Bahçenizde her zaman bakımlı görünen doğal görünümlü suni çim çit arıyorsanız: Amerika, İngiltere, Mısır, Gürcistan, Bulgaristan Yunanistan ve İtalya gibi daha pek çok ülkeye düzenli olarak ihracat gerçekleştiren Wallgrass, birçok bilgi birikimi ile hizmetinizdedir.

Bahçedeki doğal çim çit, çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanım nedeni ile bahçenizde düzenli olarak bakımını yaptığınız doğal çim çitleriniz zaman içinde bir şekilde güzel görünümlerini kaybeder ve sonrasında ortaya çıkan boşluklar ve eksiklikler daha da göze çarpmaya başlar. Bir noktada bahçenizde düzensiz bir çim çit yapısı olması durumu doğal olarak sinir bozucu olmaktadır. Bahçeler için en iyi çim çit rulo çeşitlerini ve çim çit fiyatları seçeneklerini sunan ekibimiz verdiği kaliteli hizmet sayesinde tüm bahçe sahiplerine yeşil bir alan sahip olma fırsatı sunar.

çim çit rulo fiyatları

Talep üzerine bahçenizdeki dekoratif çim çit kurulumunu üstlenebilir ve profesyonel suni çim çit alt yapısını sağlayabiliriz. Biçme, sulama veya gübreleme gibi sürekli olarak emek gerektiren doğal çim çit devri artık suni çim ve çit çeşitleri ile geri kalmış bulunmaktadır. Yüksek kaliteli panel çitlerimiz sağlamdır ve uzun yıllar her türlü zorlu koşula karşı direnç gösterir. Bu nedenle her ürünümüze büyük bir güvenle 15 yıl garanti veriyoruz. Çeşitlerimiz her bahçe tasarımına uygundur ancak müşterilerin özel talebine göre de farklı tasarımlarda üretilebilmektedir. Hala hangi bahçe çitinin yaşam alanınıza daha uygun olduğuna karar veremediniz mi?

Bahçedeki suni çim çitiniz kaliteli işçiliği ile göz doldurur. Tamamen zararlı maddelerden arındırılmış, sıvı sızdırmaz bir yapıya sahiptir. Her suni çim çit ürünümüz ile çim bakımı yapmadan mükemmel ve bakımlı bir görünüm elde edersiniz. Farklı renk, desen ve elyaf yüksekliklerinde en iyi kalitede suni çim çiti, web sitemizde çok daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Doğal görünümü ve farklı gövde uzunlukları ile hemen hemen her işlev için uygun bir yapıya sahip olan bu modeller her fonksiyona cevap vermektedir. Ürünlerimiz ve sunduğumuz servisler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Wallgrass ekibi tüm bilgi birikimiyle hizmetinizdedir.

Bahçede suni çim çit kullanmayı tercih etmek mükemmel bir çözüm olabilir. Bahçedeki çim çitlere lüks ve şık bir dokunuştan fazlasını nasıl ekleyebileceğimize dair sayısız örnek bulunmaktadır. Çim çit dekorasyon fikirleri için bir sonraki makalemizi inceleyebilir ve siz de yaşam alanlarınıza farklı ve yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

 en iyi çim çit rulo

Bahçe tasarımı ve yönetimi zaman, para ve çaba gerektirir. Suni çim çit ürününe yaptığınız yatırımdan kesinlikle pişmanlık duymayacak aksine üzerinde uzun bir zaman geçmesine karşın oldukça uygun yapay çim çit rulo fiyatları seçeneklerimizden yararlanarak yaşam alanınıza kattığınız bu kaliteden memnuniyet duyacaksınız. Hatta yılların verdiği temiz, düzenli ve ilk günkü yemyeşil bahçe görünümünün size verdiği keyifle ödüllendirileceksiniz. Bahçecilik alanında tutkulu ve deneyimli bir uzman olan Wallgrass ekibi bahçeniz için en uygun ürünü seçmenizde size rehberlik etmenin yanı sıra endüstri içerisindeki en uygun çim çit rulo fiyatları ile en yüksek kalitede hizmet sunacaktır.

Seçeceğiniz ürünü sipariş ettikten sonra bizzat kurulumunu ve test aşamasını biz gerçekleştiriyoruz. Böylece size en yüksek ürün performansını sağladığımızdan emin oluyoruz. Ancak maliyet konusunda tasarruf etmeyi dilerseniz sizin için oldukça yalınlaştırılmış bir suni çim çit kılavuzu hazırladık. Adım adım hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini aşağıda bulabilirsiniz.

Suni çim çiti nereye yapmak istediğinize bağlı olarak bahçede, terasta veya balkonda ve yüzeyin nasıl yapıldığına bağlı olarak, dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır. Ancak tekrar hatırlatmak isteriz ki talep üzerine, profesyonel ekibimiz suni çim çitinizin kısmi kurulumunu veya komple döşenmesini memnuniyetle üstlenecektir.

  • Suni çim çit döşemeden önce projenizin doğru planlandığından ve çitlerin uygun şekilde hazırlandığından emin olun. Mevcut tüm çimleri ve diğer bitki örtüsünü, yani bitki artıklarını kaldırın.
  • Önemli: Suni çim çiti her zaman aynı yönde ve ana görüş yönünde döşeyin veya açın. Bahçeye suni çim çit döşerken çitlerin bıçakları size dönük olmalıdır. Suni çim çitin asla bükülmemesini sağlamak çok önemlidir!
  • Suni çim çiti kesin.
  • Suni çim çit parkurlarını bağlayın.
  • Suni çim çiti düzeltin.

Detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


11 Kasım 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al