Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

2023’te Trend Çim Duvar Dekoru

09 Aralık 2022

Uygulandığı alanları süsleyen çim duvar dekor, geçtiğimiz yıllarda revaçta bir ürün olmakla birlikte görünüşe bakılırsa 2023’te de trend olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yüksek işlevli, estetik görünüşlü ve bütçe dostu bir ürün olan suni çim duvar dekoru, müşterilerin favori ürünleri arasındadır.

Aynı alana bir arada uygulandığı durumlarda doğal çim ile bütünleşen, doğal olarak gözümüze çarpan capcanlı rengi, yarattığı lüks ve şık hava ile dekoratif duvar çimi, günümüzün en popüler dekorasyon şekillerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de yeni trendleri kovalamayı seviyor, modern ve şık bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız çim duvar paneller tam da size göre. Bahsi geçen bu ürün, modaya uygun ve benzersiz bir şekilde dekore edilmesi ile tasarlanmasına ek olarak düşündüğünüzden daha avantajlıdır. Eğer bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinme niyetindeyseniz, aşağıda hazırladığımız başlık altında bu faydaları tartışmaya ne dersiniz?

 

Suni Çim Duvar ile Tanışın!

Bahsi geçen bu üründe estetik güzellik ve işlevsellik aynı noktada buluşuyor. Dekorasyon ve tasarım konusunda her gün yeni fikirlerle yüz yüze geliyoruz ancak yapay çim duvar ile yapılan dekorasyonların çoğu zaman denk geldiğiniz modası geçmiş, sıkıcı fikirlerden farklı olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Satın alımının üzerine sizlere çeşitli avantajlar sağladığından söz etmiştik. Aşağıda bu faydalardan bazılarını bulabilirsiniz:

çim duvar

 • Suni çimin doğal çim gibi görünmeyeceğinden mi endişe ediyorsunuz? Yapay çim, doğal çime görünüş açısından fazlasıyla benzediği için bu konuda şüphe duymanıza gerek yok. O kadar doğal bir görünüme sahip ki ilk bakışta ikisini birbirinden ayırt etmek oldukça zordur.
 • Bazı bitkilerin iç mekanlarda kullanıma uygun olmadığını biliyoruz. Suni çim hem iç mekân hem de dış mekanlarda uygulamanıza olanak sağlar. Bu ürünün bakımını sağlamak için saatlerinizi harcamaya gerek yok. Efor ve zamanınızı başka bir şey için saklayabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz iç mekân suni çim duvar ürünlerine göz atmak isterseniz ürün kataloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.
 • Ürünün bakımının büyük bir sorun olmadığından söz etmiştik, değil mi? Doğal çim bildiğimiz üzere fazlasıyla bakım gerektirir. Uzadığı zaman biçilmesi, böcek ve mikrop benzeri istenmeyen şeylerden korumak için kimyasallarla desteklenmesi, büyütmek için düzenli olarak sulanması gereklidir. Yapay çim tüm bu işlemlere ihtiyaç duymaz. Bakımlı bir görünüm elde etmek için ürünü düzenli aralıklarla fırçalamanız yeterli olacaktır.
 • Dekorasyon amacıyla suni çim duvar satın aldığınız zaman çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Atılacak küçük bir adım olarak görünse de doğamızın korunmasına katkıda bulunacaktır. Bildiğiniz üzere dünyamız her geçen gün yok olma tehlikesine gittikçe daha fazla yaklaşıyor ve doğal kaynaklarımız giderek tükeniyor. Evimizi, dünyamızı korumak için bir adım da siz atmak istemez misiniz?
 • Çim duvarın satın alan kişi için bütçe dostu olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bakımını sürdürmek için çok para harcamanıza gerek yok, bu yüzden ucuz çim duvar ekonomik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

2023’te Çim Duvarları Kullanmanın En Trend Yolları

Çim duvarları uygulamak için yepyeni ve benzersiz fikirler adına arayışa çıktığınızda yolunuz buraya düştüyse o zaman hoş geldiniz çünkü doğru yerdesiniz. Bu bölümü size çim duvar dekorlarını hayatınıza uyarlamanın bazı yollarını vermeye ayırdık. Aşağıda yer verdiğimiz bazı çim duvar dekorasyon fikirlerine bir göz gezdirebilirsiniz:

 • İç mekân çim duvar kaplama ile yaşam alanınızda göz alıcı duvar dekorasyonları yaratın.
 • Tablolarınızı ve çerçevelerinizi yanına asacağınız çim duvar ile süsleyebilirsiniz.
 • Balkonlarınızda hem modern bir görünüm hem de güvenliği sağlamak için suni çim duvarlardan yararlanın.
 • Bahçenizde farklı bitkilere tahsis edilmiş bölümleri ayırmak, dekor olarak kullanmak veya evcil hayvanınızın kulübesinin yakınına yerleştirerek ona güzel bir yaşam alanı yaratmak gibi çeşit çeşit yöntemleri uygulamaya koyabilirsiniz.
 • Beş çayı partilerinizin süslemesi olarak yapay çim duvar, bahçenizin en beğenilen özelliği olacaktır.
 • Kış bahçeleriniz suni çim duvar dekorasyonuyla desteklenebilecek harika bir ortamdır.

Yukarıda suni çim duvar ile gerçekleştirilebilecek dekorasyon fikirlerine birkaç örnek verdik. Çim duvar kullanarak yaratıcılığınızı gösterebilir, bunları uygulamak için pek çok eşsiz yöntem ve alan keşfedebilirsiniz.

 

Lider Suni Çim Duvar Üreticisi Olarak Wallgrass

yapay çim duvar

Suni çim duvarları zevkinize göre birçok ortamda dekoratif amaçla kullanmanın yepyeni yollarını keşfettikten sonra en iyi suni çim üreticilerine dair bir arayışa çıkmak istemiş olabilirsiniz. Bu durumda sizleri yapay çim sektörünün en iyi çim duvar üreticisi olan Wallgrass ile tanışmaya davet ediyoruz. Kendimizi sıkı çalışmaya, müşterilerimiz için en etkili hizmeti sağlamaya, yüksek kaliteli ürünleri piyasaya sunmaya adadık ve bu noktaları temel hedeflerimiz olarak belirledik. Hakkımızda ve piyasaya sürdüğümüz çevre dostu üretimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz takdirde sizleri web sitemize bir göz gezdirmeye davet ediyoruz.

 

Çim Duvarların Fiyatına Belirlemek

Dekorasyon amacıyla kullanıma sunulan yapay duvar çimi fiyatları hesaplanmasında göz önünde bulundurulan birkaç kriter vardır. Ucuz çim duvar fiyatları teklifi almak için aşağıda bulunan formu doldurarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır.


09 Aralık 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al