Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yaşam Alanları için Çim Duvar Kurulumu

09 Aralık 2021

Wallgrass olarak doğayı müşterilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, sizlere en iyi ve en doğal ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Bu ürünlerden biri de birçok mekanın yanı sıra yaşam alanları için de kullanılabilen çim duvar paneller! Gelin şimdi, yapay çim duvarlar hakkında daha detaylı bilgi alalım.

 

Yapay Çim Duvar

Duvar çimi veya dikey çim olarak da bilinen çim duvar panelleri, günümüzde en çok tercih edilen çit türlerinden biri haline gelmiştir. Hem güvenlik hem de estetik algı için aynı anda kullanılmasından dolayı oldukça fonksiyonel bir üründür. Aslında bu paneller, suni çim ile kaplanmış, bir hasır sistemden meydana gelir. Askeriye gibi özel yerlerin güvenliği için kullanılmasa da daha düşük güvenlik ihtiyaçları için ideal bir üründür. Villa, bahçe veya site gibi mekanlarda kullanılmasının yanı sıra kafe veya restoranlar için de kullanılabilir. İstenirse kolayca sökülüp başka bir yere tekrar takılabilirler.

 

Yapay Çim Duvar Avantajları

çim-duvar-paneller

Çim duvar panellerinin birçok avantajı olduğu için her geçen gün, panelleri daha fazla insan tercih etmektedir. Panellerin en önemli avantajı ise aynı anda iki işlevi yerine getirebilmesidir: yaşam alanları için güvenlik ve modern bir görünüm. Bu iki amacın aynı anda yerine getirilmesi, çim duvar panellerini müşteriler için çekici kılmaktadır. Bunun dışında çim duvar panelleri kolayca takılıp çıkarılabilir. Temizlemesi çok kolay bir ürün olup ekstra bakım gerektirmez. Ayrıca sert hava koşullarından ve UV ışınlarından etkilenmez.

Çim duvar panellerinin en önemli avantajlarından biri de doğal bir görünümün olmasıdır. Çoğunlukla yeşil olarak tercih edildiği için doğayı çağrıştırır. Bu nedenle Wallgrass gibi lider firmalar tarafından her geçen gün betonlaşan ve yaşam alanları bu güzel duvarlarla bezenen şehirlerde, insanların doğa özlemini gidermektedir.

 

Yapay Çim Duvar Kullanım Alanları

Çim duvar panelleri genellikle bir alanın sınırlarını belirlemek, güvenliği sağlamak için, duvarları veya bahçeleri kaplamak için kullanılır. Tenis kortları, futbol sahaları vb. spor alanlarının yanı sıra dekorasyon veya yaşam alanlarında da sıklıkla kullanıldığı görülmektedir.

 

Yaşam Alanları İçin Çim Duvar

Çim duvarlar daha çok bahçe veya teraslarda kullanılmaktadır. Çünkü ferah bir ortam yaratmak için kullanılan güzel bir dekoratif yapıdır. Anaokulları ve ilkokulları gibi eğitim kurumlarında da kullanılmaktadır. Çocuklar için zahmetsiz ve bakımı kolay bir yeşil alan yaratmak isteyen kurumlar, çim duvar panelleri tercih etmektedir. Çim duvar panelleri sayesinde suni çim ile daha uygun fiyata yeşil alanlar oluşturulabilir.

 

Yapay Çim Duvar Kurulumu

Çim duvar kurulumu çeşitli şekillerde tamamlanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çim duvarın uygulanacağı iskeletin sağlamlığıdır. Demir profiller iskelet olarak kullanılabilir veya yeni bir tel çekilebilir. Bu teller, suni çim benzeri malzemeler ile kaplanır. Oldukça hafif olan bu ürünler, sadece profillerden oluşan teller üzerine de monte edilebildiği gibi duvara da monte edilebilir. Müşterinin talebi üzerine, beton duvarlarda dahi çim çit duvar montajı yapılabilmektedir.

 

Yapay Çim Duvar Maliyeti

çim-duvar-maliyeti

Çim duvar maliyeti uygulamanın yapılacağı alana ve hesaplanan uzunluğa göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle müşterilerin firmalarla iletişime geçmeleri onların yararına olacaktır. Dikey çim duvar konusunda doğru karar vermek, ürünün uzun yıllar kullanılacak olması için önem arz etmektedir. Aşağıdaki tabloda Türkiyede ve dünyada bu alanda lider firmalar arasında girmiş Wallgrass’ın fiyat listesine göre hazırlanmış bir tablo bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, çim çit duvar uygulaması hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir veya randevu alabilirsiniz.

 

Wallgrass Çim Çit Rulo - Yeşil:

8.00 USD (90± Türk Lirası)/m2

Wallgrass Çim Çit Rulo  - Diğer Renkler:

9.40 USD (106± Türk Lirası)/m2

 

Wallgrass ve Yapay Çim Duvar

Wallgrass ile yeni duvar çimi tasarımı fikri aklınıza yattıysa, size en iyi hizmeti sunmak için her zaman yanınızdayız. Yapay çim duvar hizmeti alarak bahçenize doğal bir görünüm kazandırabilir ve bahçelerinizin çekici bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz alanın doğal ve yeşil bir görünüm kazanması için oldukça uygun bir ürün olup ortama ferah bir hava katar. Doğal bir görünüm vermesinin yanı sıra devamlı bakım gerektirmemesi de bu ürünü kullanışlı kılan şeyler arasındadır. Wallgrass firmasından çim duvar hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır. Dilerseniz iç mekan çim duvar dekorumuzu, dış mekan çim duvar dekorumuzu ve ucuz çim duvar seçeneklerimize de bir göz atabilirsiniz. Çim duvarların ve firmamızın sunduğu avantajları göz önünde bulundurun ve ardından adım atmaktan çekinmeyin! Çim duvar paneli ile doğayı yaşam alanlarınıza taşıyın!


09 Aralık 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al