Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Neden Çim Gizlilik Çiti Satın Almalısınız?

08 Şubat 2022

Güvenlik, mahremiyet ve doğal görünümü bir araya getiren çim gizlilik çiti sayesinde başkaları tarafından izlenmek istemeyen herkes, kendisi için keyifli bir ortam oluşturabilir. Özel yaşam alanlarına değer veren ve bu alanların başkaları tarafından görülmesinden hoşnut olmayan kişiler, Wallgrass çim gizlilik çiti ile bu soruna kalıcı bir çözüm bulabilir. COVID-19'un yayılmasıyla birlikte kendi yaşam alanlarında daha fazla zaman geçiren insanlar için harika bir ürün olmasının yanı sıra çim gizlilik çiti; parklar, oyun alanları, spor tesisleri, siteler ve binalar gibi birçok alanda da kullanılabilir.

 

Çim Gizlilik Çitinin Kullanım Alanları

çim gizlilik çiti

Çim gizlilik çiti, kullanıcılarına birçok avantaj sunarak çok yönlü bir ürün olması sayesinde birçok alanda kullanılabilir. Bu çitlerin temel olarak iki ana kullanım alanı vardır: ticari alanlar için kullanım ve yaşam alanları için kullanım. Kullanım alanlarının isimlerinden de anlaşılacağı üzere ticari alanlar için kullanılan çim gizlilik çiti genellikle şirketler, parklar, okullar, hastaneler, askeri platformlar, kafeler, restoranlar, lojmanlar ve apartmanlar vb. gibi yerlerde kullanılır. Çim çitin bu alanlarda kullanılmasının nedeni güvenliğe ek olarak ve müşterinin dikkatini çekmektir. Yaşam alanları için kullanılan çim gizlilik çiti de sık sık tercih edilmektedir. Bu kullanım alanı, ev sahiplerinin yeşil alan ve kimse tarafından izlenmeme talebine hizmet eder. Bu nedenle ürün genellikle villalarda, sitelerde, evlerde veya havuz kenarlarında kullanılmaktadır. Çim gizlilik çitinin bir diğer kullanım alanı ise çocuklara hizmet eder. Çocuklara daha yeşil ve daha güvenli bir alan sunabilmek için birçok ebeveyn, kurum veya okul tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlığa zarar vermeyen yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir üründür.

 

Çim Gizlilik Çitinin Avantajları

Çim gizlilik çiti, sentetik çimin tel örgü üzerine kaplanması sonucu çitlerin üzerine uygulanan bir bahçe çiti ürünüdür. Sert hava koşullarına dayanıklıdır ve her mevsim kullanılabilir. Ayrıca paslanmaz, oksitlenmiş tel örgüye sahiptir. Çimin rengi ve kumaşı uzun yıllar solmaz. Üzerinde kir göstermeyen ve su yardımı ile kolayca temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Temizlik için kimyasal ürünlerin kullanılması tavsiye edilmez. Çünkü ürün, PVC malzemeden yapılmıştır. PVC'den yapılan ürünler kimyasal maddelerle reaksiyona girebilir ve bunun sonucunda ürün deformasyona uğrayabilir. Aynı zamanda dekoratif çim görevini gören çim gizlilik çitinin bakımı ile ilgili detaylı bilgi için tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçmeli ve verilen talimatları uygulamalısınız. Wallgrass gibi lider bir çim gizlilik çiti üreticisi ile çalışırsanız ve ürünün kullanımına özen gösterirseniz, sizler de tasarruf etmenizi sağlayan uzun ömürlü bir ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Çim Gizlilik Çiti Üreticileri

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi COVID-19 nedeniyle birçok kişi daha çok kendi yaşam alanlarında vakit geçirmeye başlamış ve yeşil alan oluşturmak için çim gizlilik çitini tercih etmiştir. Artan talep doğrultusunda birçok firma çim çit üretimini arttırmış, yurtiçi ve yurtdışında birçok kurulum yapmıştır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta mevcuttur: Her çim gizlilik çiti üreticisi kaliteli ürün veya hizmet sunmamaktadır. Bu konuda dikkatli olmanız ve Wallgrass gibi güvenilir firmaları tercih etmeniz uzun ömürlü ürünler elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Çim Gizlilik Çiti Fiyatları

çim gizlilik çiti fiyatları

Her üründe olduğu gibi yapay çim çit fiyatları hakkında da net bilgilerden bahsetmek mümkün değildir. Uygulanacak alanın genişliği, alanın yapısı veya işgücü fiyat değişikliğine neden olabilir. Bu nedenle müşterinin seçtiği firma ile iletişime geçmesi çok daha doğru bir karar olacaktır. Dileyen herkes ilgili firma ile iletişime geçerek, çim gizlilik çiti fiyatları hakkında bilgi alabilir.

 

Wallgrass ve Çim Gizlilik Çiti

Alanında oldukça başarılı olan ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti ve ürünleri sunmayı hedefleyen Wallgrass ailesi olarak sizler için en iyi çim gizlilik çitini üretip bu ürünü sizlerin kullanımına sunmaya hazırız. Ürünümüzün üretim aşamasında yanınızda olduğumuz gibi, kurulum işlemi tamamlandığında veya karşılaştığınız herhangi bir sorunda da en büyük destekçiniziz. Sunduğumuz kaliteli ürünlere ek olarak, herhangi bir sorun oluşması durumunda garanti süreleri de sunuyoruz:

 

GARANTİ SÜRELERİ

UV

3 YIL

Tolerans

Parlamazlık

3 YIL

Tolerans

Elyaf Kompama

3 YIL

Tolerans

 

Eğer sizler de yenilikçi bahçe çiti fikirleri hakkında bilgi almak veya kaliteli ürün ve hizmet arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizden talepte bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız!


08 Şubat 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al