Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Avrupa'da Yapay Çim Çit Rulo ile Çim Panel Uygulaması

09 Temmuz 2021

Yaşam alanlarının kullanılabilir hale getirilebilmesi için birçok farklı ürünler kullanılır. Özellikle de doğal görünümlerin elde edilmesi ile birlikte çevrede doğal çim duvar desenleri ve kaplamaları kullanılır. Yapay çim çit sayesinde yaşam alanlarının doğal görünümü sağlanırken bu alanlarda kaliteli vakit geçirilmesi sağlanır. Olağanüstü tasarım modellere sahip olan rulo kaplamalar yaşam alanlarında, parklarda, yol kenarlarında ve birçok farklı kullanım alanlarına bağlı olarak uzun ömürlü kullanılır. Son derece kolay bir şekilde uygulama olanağına sahip olduğu için herkes bu hizmet rahatlıkla alabilir. Doğal çimlere göre bakımı oldukça kolaydır.

Yaz kış yeşil kalma özelliğine sahip olduğu için her mevsim şartlarına uygun şekilde kullanılabilir. Bakımı diğer çimlere oranla hiç yok denecek kadar azdır. Çim panel sistemlerinin kullanım alanlarına göre bakımları değişebilir. Park ve bahçelerde kullanıldığı zaman belirli dönemlerde temizlenmesi insanların sağlıklı ve kaliteli vakit geçirmesi için önemlidir. Bakım tavsiyeleri olarak sadece belirli dönemlerde yapay çim çit ve ruloların yıkanması yeterli olacaktır.

Yaşam alanlarında temiz kullanıldığı sürece sadece yazlı kışlı mevsimsel süreçlerde de bakım yapılması yeterli olur. İnsanların yaşam alanlarının kaliteli hale getirilmesi için bu hizmetin belirli firmalardan alınması gerekir. Firmamız bu konuda Fransa, İspanya gibi birçok farklı ülkenin çim çit rulo ihracatını yaparak insanların yaşam alanlarını kaliteli hale getirmeyi sağlar.

 

Fransa Yapay Çim Kurulumu

grass-wall

Günümüzde insanların yoğun iş temposuna bağlı olarak birçok farklı işten zaman tasarrufu yapmak ister. Bu yüzden insanlar yaşam alanlarında doğal görünümlerin elde edilmesi için gerçek çimlere daha az bakım alternatifleri oluşturmayı düşünür. Gerçek çimlerde düzenli olarak biçme otlama sulama ve sağlıklı olarak büyüme işlemlerinin bir kenara bırakılması ve yapay çimlerin günümüze daha çok tercih edilmesi sağlanır. Bu konuda yapay çimler insanların kurtarıcısı olarak yaşam alanlarında dekoratif şıklığını ve doğallığın oluşturulması için kullanılır. Yapay çimlerin öncelikle hangi firmalardan satın alındığı ve firmanın kurulum aşamasında hangi hizmeti verdiğini araştırılması gerekir. Bu konuda firmamız Fransa’da vermiş olduğu yapay çim kurulumu hizmeti sayesinde yaşam alanlarının yeşillendirilmesini sağlar.

İşlemleri ve firmanın vermiş olduğu hizmet dikkate alındığında sorunsuz bir şekilde yeşil bahçe kullanımı sağlanır. Adım adım işlemler sayesinde yapay çimlerin döşeneceği alanların belirlenmesi gerekir. Öncelikle harika ve kusursuz bir görünüm elde edilmesi için yapay çim döşeneceği alanın kazılması gerekir. Bu işlem toprak zeminin üzerine yapılacağı zaman herhangi ot, kaya, taş gibi istenmeyen malzemelerin olmaması gerekir. Daha sonrasında verimliliğin sağlanması için bölgeye su püskürtülerek plaka sıkıştırılması yapılır. Daha sonrasında yapay çim parçalarının belirli kısımlarının birbiriyle birleştirilmesi ve herhangi soyulmaya, su birikintisine karşı yerin düzlenmesi gerekir. Bu işlemler sırayla ve belirli bir düzene göre yapıldığı sürece uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

 

Amerika Yapay Çim Duvar Paneli

Çim duvar kaplama işlemleri yaşam alanlarının yeşil görünüm elde edilmesi için tercih edilebilir. Birçok site içerisinde, iki bina arasındaki balkon sınırının belirlenmesi ve mahremiyetin korunması için de tercih edilebilir. Geniş kullanım alanlarına sahip olduğu için evlerde, işyerlerinde, restoranlarda, okullarda, hastanelerde, fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde ve birçok farklı peyzaj çalışmalarında kullanılabilir. Doğal yapıya sahip olduğu için üzerinde yapılacak işlemler oldukça kısadır. Her zaman yeşil görünüme sahip olarak avantajlı kullanım şartları sayesinde kişiler arasında tercih edilir. Mekânların estetik görünümünü iyileştirirken günümüzde kentleşmeye bağlı olarak yeşil oranın artırılmasını sağlanır. Mahremiyetin önemli olduğu noktalar daha tercih edilebileceği zaman villalar da balkonlarda kullanım alanları oluşturulur.

İçeri göstermemesi sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yapay çim modeline sahip olduğu için sıcak ve soğuk mevsimlerde etkilenmeyip dört mevsim boyunca yeşil kalabilir. Kullanım yapısına ve olanaklarına bağlı olarak aşınmaya uğramaz. Uzun ömürlü kullanım olanağı ile birlikte bakım gerektirmez. Doğal görünümü ile birlikte uygulamaları oldukça kolaydır. Kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda yaşam alanlarında kullanabileceği yapay çim duvar panelleri belirli firmalardan alınmalıdır. Çünkü malzemelerin kalitesine ve fiyat olanaklarına bağlı olarak bu konuda firmaların vermiş olduğu hizmet önemlidir. Firmamız uzun yıllardır Amerika ve çevresinde bu hizmeti vererek yaşam alanlarının estetik görünümünün elde edilmesini sağlar. Böylelikle gönül rahatlığı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Çim Çit Rulo Nedir?

artificial grass wall

Rulo şeklinde satışa sunulan çim çit rulolar, yaşam alanlarında yapay çim olarak kullanılır. Doğal görünümü sayesinde yaşam alanlarına estetik görünüm katar. Sarılı halde rulo şeklini aldığı için uygulama şekli oldukça kolaydır. Doğal görünüm sayesinde çevredeki birçok farklı alanda yeşil alanların oluşturulması sağlanır. Birçok alanda hızlı ve zahmetsiz bir şekilde desenlerin alınması ve kısa süre içerisinde kaplanması sağlanır. Uygulama yöntemleri son derece kolay olduğu için kaplamalı galvaniz tel ile bağlanır. Daha sonrasında kullanacak alanlarda sıkı bir şekilde bağlandığı sürece uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Üzerine uv ışınlarını geçirmediği için soğuk ve sıcak havalarda 7/24 yeşil kalma özelliğine sahiptir.

Canlı görünümüne bağlı olarak yaşam alanlarında estetik görünümünün elde edilmesi sağlanır. Yapay çim duvar panelleri olarak da kullanılabilir. Başta bahçe duvarları, özel yaşam alanları, parklar, çocuk oyun parkları, balkonlar, teraslar ve daha birçok farklı kullanım alanları mevcuttur. Doğadaki en yakın görüntüye sahip olduğu için kişiler arasında tercih edilen yöntemlerden birisidir. Diğer çimlerin yetiştirilmesi, sulanması ve belirli dönemlerde budanmasına bağlı olarak oldukça zahmetli işler kişileri yorar. Fakat bu yapay çim çit rulo sayesinde hem yaşam alanlarının yeşil kalması sağlanır,  hem de zahmetsiz bir şekilde kullanım olanağı oluşturulur.

 

Türkiye Çim Kaplama Fiyatları

Her firmanın vermiş olduğu hizmet şartlarına ve hizmet olanaklarına bağlı olarak fiyat aralıkları da bulunur. Bu konuda çim duvar kaplama fiyatları firmaların vermiş olduğu hizmet şartları doğrultusunda değişir. Firmamız birçok farklı ülkeye ihracat gerçekleştirdiği için bu ürünleri uygun fiyata satışını yapmaya çalışır. Bu konuda Fransa, İspanya, Rusyaülkelerine ihracatı gerçekleştirilen çim kaplamalar yaşam alanlarının dekoratif şıklığını sağlar. Yer döşemelerinde ve duvar panelleri olarak çim çit rulolar yaşam alanlarında yeşil görünümün elde edilmesini sağlar. Çünkü kentleşmeye bağlı olarak yaşam alanlarında bina sistemlerinin sürekli olarak kurulu kalması sağlanır. Bu konuda bahçelerde ve insanların belirli bir süre vakit geçirebileceği alanlarda yapay çimler tercih edilir.

Bakım ve temizlik konusunda da alternatif ve avantajlara sahip olduğu için birçok kişi tarafından bahçe, balkon ve teraslarda da kullanılabilir. Öncelikle yaşam alanlarınızın metrekare hesabı olarak ölçülmesi fiyat aralığında belirler. Çünkü firmalar metrekare hesabı olarak yapay çim çitlerin üretimini gerçekleştirir. Önceden ölçüsünü aldığınız alanın yeşil görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Firmalara müracaat ettikten sonra tercih edeceğiniz yapay çim çitlerin modellerine bağlı olarak satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda firmamız uzun yıllardır farklı ülkelere ihracat gerçekleştirdiği için bu yapay çimleri uygun fiyata, getirebilirsiniz.


09 Temmuz 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al