Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Çit Çeşitleri ve Çim Çit Kullanımı

08 Kasım 2022

Çim çitler hem dekorasyon hem de gizlilik söz konusu olduğunda aranan ürünlerdir. Zamanla birlikte fazlasıyla popüler bir ürün haline gelen çim çit kavramını son yıllarda sık sık duymuş olmuş ve artık bu kavrama aşina olmuş olabilirsiniz. Bunun nedenini merak ediyorsanız yanıtı çok basit: İhtiyacınız olan gizliliği size sağlamakla birlikte aynı zamanda uygulandığı yere lüks bir hava katması, çim çitlerin revaçta olmasının en büyük sebebidir. Bu makalede farklı çim çit çeşitleri hakkında bilgi edinebilir ve bahsi geçen ürünü daha iyi tanıyabilirsiniz.

Şüphesiz hepimiz bize birçok açıdan en iyisini sağlayan ürünleri tercih ederiz. Görünüş açısından göze uygun gelmesi ve insanın dikkatini çekmesi, işlevselliği ve bize sağlayacağı verim, ürünlerde aradığımız temel özelliklerden yalnızca birkaçıdır. Dekorasyon amacıyla kullandığımız çim çitlerin aynı zamanda güvenlik açısından da bize katkı sağlaması bu kriterleri sağlamasına güzel bir örnek oluşturabilir.

Çim çit panel, çok fonksiyonlu bir ürün olmakla beraber müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına da hizmet etmektedir. Bu ürünün kullanım alanları oldukça geniştir.

 

Wallgrass ve Çim Çit Paneller

çim çit çeşitleri

Çim çit çeşitlerine dair bir arayışa çıktıysanız doğru adrestesiniz. Sektörün önde gelen sentetik çim ve çim çit panel imalatçısı olarak size yardımcı olmaktan mutlu oluruz. Wallgrass olarak vizyonumuz, yüksek kaliteli ürünlerimizle dünyamızı gün geçtikçe daha da yeşillendirmek. Sahip olduğumuz kalite sertifikaları sayesinde standartlara uygun ve en iyi kalitede suni çim çit paneller üretmeye ve piyasaya arz etmeye devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini hedeflerinin en üstünde tutan bir firma olarak imal ettiğimiz suni çim çit panellerin en iyi kalitede olduğunu bildirmekten memnuniyet duyarız. Ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz çim çit çeşitlerini ve bu ürünlerin özelliklerini web sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak ucuz çim duvar arıyorsanız veya sentetik çim duvar kaplama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız da sizleri web sitemize bekliyoruz.

 

Çit Çeşitleri

Müşterilerimiz tarafından seçilen ürünlerimizi tercih ettikleri alanlara uygulamada da tıpkı imalatta olduğu gibi aktif rol üstleniyoruz. Aşağıda çeşitli amaçlara hitap eden ve çeşitli alanlara uygulanabilen farklı çit çeşitlerini bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli olmalarının yanı sıra bakımı oldukça kolaydır ve dayanıklı doğaları sayesinde satın alımdan sonra uzunca bir süre sorunsuzca kullanılabilir. Portatif çitlerden, güvenlik söz konusu olduğunda tercih edilen telli çitlere ve makine güvenliği koruma çitlerine kadar farklı ürünlere aşağıdan göz atabilirsiniz:

  • Panel çit, birçok alana rahatlıkla uygulanabilme özelliği sayesinde çokça tercih edilen ürünlerimizden biridir.
  • Adından da anlaşıldığı üzere portatif çit, istenildiği zaman monte edilebilen ve yerinden çıkarılabilen pratik bir çeşit arayan müşterilerimiz için harika bir seçimdir.
  • Çit çeşitleri arasında en çok tercih edilen tel örgü çit, daha çok yükseklik gerektiren uygulama alanlarında kullanılır.
  • Bahçeler, duvar kaplamaları ve spor sahaları gibi çokça farklı alanda tel örgü çiti kullanabilirsiniz.
  • Jiletli(dikenli) tel çit, güvenlik ve koruma isteyen müşteriler için en iyi seçimdir.
  • İnşaat alanı güvenlik çiti de tıpkı dikenli tel çit gibi güvenlik arayışında olan müşterilerimize tavsiye edilmektedir. İnşaat alanlarına uygulanan bu ürün, müşterilerin aradığı güvenlik ve korumayı sağlamakta oldukça başarılıdır.
  • Çelik konstrüksiyon çitleri olarak adlandırılan ve çelikten üretilen bir ürünümüz de müşterinin talebi doğrultusunda seçilen alana monte edilebilmektedir.
  • Makine güvenliği çit sistemleri dediğimiz bir çeşit ise ürünün adından da anlaşıldığı üzere güvenlik açısından sorun teşkil eden makinelerin etrafını sarmak ve güvenli bir ortam oluşturmak için tercih edilmektedir.

 

Çim Çit Kullanımı

çim çit panel

Çim çitlerimiz rulo ve panel olmak üzere iki farklı şekilde imal edilmektedir. Çim çit rulolar çoğunlukla bahçe duvarları, çatılar, spor sahaları ve parkların çevreleri ve dikey bahçe uygulamalarında karşımıza çıkmaktadır. Çim çit paneller ise bahçeler, duvarlar, özel mülklerin giriş kapıları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Örnek olarak verdiğimiz kullanım alanlarına ek olarak daha birçok yapay çim çit kullanım şeklini sıralayabiliriz.

 

Suni Çim Çit Panellerin Maliyeti

Çim çit panellerin maliyeti hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, net bir fiyatlandırma yapmanın mümkün olmadığını size söyleyebiliriz. Her proje kendine özel olmakla birlikte bu projelerin ücretlendirilmesi de buna bağlı olarak değişebilmektedir.

Çim çit paneller standart olarak yeşil renkte tercih edilebilmekle beraber aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Yeşil renkte tercih edilen çim çit paneller için ücretlendirme 24USD/m2 iken, farklı bir renk alternatifi tercih edilen çim çit panellerde bu fiyat 26USD/m2 şeklinde değişmektedir. Çit çeşitleri ve fiyatlandırmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sizi websitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Uzman ekibimiz; çit paneller, kullanım alanları ve farklı çeşitleri hakkındaki sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyar. Eğer çit paneller hakkında daha fazla merak ettiğiniz şey varsa bizimle telefon numaramız, e-mail adresimiz veya en basit şekliyle aşağıda verilen formu doldurarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Size yardım etmekten, sorularınıza yanıt vermekten ve en iyi kalitede üretilen çim çit ürünlerimiz ve çeşitleri hakkında bilgi vermekten memnuniyet duyarız.


08 Kasım 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al