Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Dekoratif Çit Panel Fikirleri ve Maliyetleri

07 Aralık 2021

Dekoratif panel çim çitler ilgili ortamlarda sınır belirleyici özelliklere sahip ve çevre güvenliğini oluşturan bir tel örgü sisteminden oluşmaktadır. Bu örgü sistemleri bulundukları alan ve ortamlarda dekoratif bir görünüm verirler. Bu dekoratif görünüm neticesinde her mekanda kullanımı tercih edilen bir tel örgü modeli haline gelmiştir. Dekoratif çit panel sistemleri simetrik bir yapıdan oluşur. Doğal yollardan oluşan olaylara karşı dayanıklı olan panel çitleri aynı zamanda kolay kullanıma da elverişli olan bir tel çittir.

Dekoratif çit paneller kullanılan ortamda estetik bir görüntü sunmaktadır. Yoğunlukla bahçelerde kullanımı tercih edilen dekoratif bahçe çiti ortamın güvenliğini sağlamaktadır. Dekoratif çim çit paneller güvenlik açısından yapılacak olan mekanlara yabancı kişilerin girmemesi, kedi ve köpeklerin girmesinin engellenmesi ve zararlı kemirgenlerin söz konusu ortama erişmemesi yönünden avantajlıdır.

Dekoratif panel çitlerin avantajları göz önünde bulundurulduğunda birden fazla unsurun olduğu görülür. Panel çitlerin yapısı oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıdan meydana gelir. Bu dayanıklılık uzun dönemlerde kullanmayı mümkün kılarken aynı zamanda kullanım sırasında üründen maksimum faydanın alınacağı anlamına gelir. Wallgrass ailesi talep edilen seçenekler ile istenilen kalınlık ve göz aralıklarında çit kullanımını müşterilerine sunar. Panel çit ölçüleri yapımı sağlanacak alanların özellikleri ile bağlantılı bir şekilde değişerek belirlenmektedir. İfade edilen bu ölçütler müşterilere sunulan diğer avantajları göstermektedir.

 

Dekoratif Çit Panel Nerelerde Kullanılır?

dekoratif bahçe çit panel

Dekoratif panel çim çitler birbirinden farklı birçok yerde kullanıldığı gibi her müşterinin kendi yaşam alanına uygun bir şekilde yapılandırılmaktadır. Dekoratif panel çim çit kullanımı geniştir. Dekoratif çit panellerin kullanılan alanları:

  • Çim zeminler,
  • Toprak zeminler,
  • Beton zeminler,
  • Duvar zeminler,
  • Kademeli duvar alanlarıdır.

Dekoratif panel çitler özellikle organizasyon alanlarında kullanılmak ile beraber özel yaşam alanlarında da tercih edilmektedir. Wallgrass ailesi müşterilerin tercihlerine en uygun şekilde özel yaşam alanlarında da güvenliğin sağlanmasının yanında söz konusu ortamın görünüşüne büyük dokunuşlarda bulunmaktadır. Bunun yanında kamu kurumlarının ve buna benzer alanların çoğunlukla dekoratif bahçe çit panel ihtiyaçları büyük bir özveri ve profesyonellik ile karşılanmaktadır. İlgili mekanlarda kurulumu sağlanan dekoratif panel çitlerin kurulum aşaması oldukça basit işlevlerden geçmektedir. Wallgrass ürünleri panel ve rulo şeklinde üretilir ve yine devamında Wallgrass ile ilişkili aparatlar konstrüksiyonlara sabitlenerek kurulum süreci tamamlanır. Kullanım alanı ne olarak tercih edilirse edilsin kurulum sonrasında uzun yıllar monte edilen dekoratif çit paneller kolay bir şekilde hasar almadan ve paslanmadan kullanıma uygun hale getirilir.

 

Dekoratif Çit Panel Fikirleri

Wallgrass ailesinin özel yaşam alanlarınızda, organizasyonlarda ya da kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet verdiği dekoratif panel çim çitlerin üzerinde düşünülebilecek birçok fikir bulunmaktadır. Üzerinde birçok fikrin uygulanabileceği bu çitler doğal bir görünüm sağladığı için uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanıma açık hale gelir. Bahçe çiti fikirleri uygulanan mekana göre de farklılık ve çeşitlilik içerir. Bu fikirlerin başında bahçelere uygulanan çitlerin üzerine kuş yuvalarının asılması gelir. Küçük evler şeklinde asılan bu yuvalar aynı zamanda çim çitlerin çok daha estetik bir görünüm sağlamasını kolaylaştırır.

Dekoratif bahçe çitlerinin üzeri suni çimler ile kaplanabilir. Uygulanan dekoratif çit panel fikirlerinin başında gelen bu düşünce güvenlik, görünüm ve estetik kaygısı açısından kolaylık sağlar. Wallgrass tarafından montajı sağlanan bahçe çim çitlerinin üzerine dekoratif objeler asılarak dekoratif çit panel fikirleri genişletilebilir. Rüzgârgülleri yine özel yaşam mekânlarında ya da organizasyonlarda panel çitlerin çok daha dekoratif bir hale gelmesi açısından önemli bir fikirdir. Özellikle organizasyonlarda kurulumu sağlanan dekoratif çit panellerinde eskimiş ampullerin kullanılması görünümü oldukça şık bir hale getirebilir. Bahçe çitleri suni çimler ile kaplanabilirken aynı zamanda sarmaşık bitkileri de etrafına ekilebilir. Bu dekoratif bahçe çiti fikri kurulumu sağlanan panel çitlerinin çekiciliği açısından önemlidir. Dekoratif çit panel talep eden müşterilerin bitkileri sevmesi dekoratif çit panel fikirlerinin genişlemesini sağlar. Böylelikle bahçe çitlerinin üzerine saksılar ile süsleme yapılabilir ve tercihe bağlı olarak bitkiler ekilerek yetiştirilebilir.

 

Dekoratif Çim Çit Panel Maliyetleri

dekoratif çit panel maliyeti

Dekoratif çit paneller Wallgrass ailesinin profesyonel çalışma prensibi ve özeni ile birlikte güvenilir bir şekilde kurulmaktadır. Dekoratif çit panel biçimleri tercih edilecek olan mekanın yapısına, büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişkenlik içerir. Bu aşamada Wallgrass talep edilen konumun unsurlarına uygun bir biçimde başta güvenliği sağlamak ve ilgili ortama estetik bir bakış açısı kazandırmak adına çalışmalar gerçekleştirir. Dekoratif çit panel maliyeti de bu doğrultuda mekanın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Dekoratif çim çit panellerinin kurulacak olan boyutları, aralıkları ve müşteri beklentileri yine maliyeti etkileyen unsurları ifade eder.

Çim Çit Fiyatları

Wallgrass - Panel Çim Çit Fiyat - Yeşil Renk

: 24 USD/m2

Wallgrass - Panel Çim Çit Fiyat - Renkli

: 26 USD/m2

 

Panel çit ölçüleri 200x250 fiyat başlığı altında maliyet değişebileceği gibi 50x250 boyutları da çit panel maliyetlerini doğrudan değiştirir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde ortamların özel yaşam alanları mı yoksa özel yaşam alanı dışında mı olduğu öncelikli olarak bilinmeli ve ardından ortamda kullanılacak bölgelerin incelenmesi gerekir. Uzman ekip tarafından yapılan gerekli incelemeler sonucunda dekoratif çit panellerin yerleştirileceği konum, boyut özellikleri ve yapı özellikleri belirlenir. Tüm bu aşamalar dekoratif çit panel maliyetlerini oluşturan etkenlerdir. B2 sınıf alev geciktirici özelliği ile yanmazlık özelliği verilen dekoratif çim çit panellerin tüm avantajları da göz önünde bulundurularak fiyatlandırma ölçütleri profesyonel prensipler ile oluşturulmaktadır. Dekoratif çim çit panel maliyetini oluşturan bir diğer etken ise kurulumu sağlanacak olan çit panelinin ağırlık özellikleridir.

Ayrıca detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.


07 Aralık 2021

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al