Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yapay Duvar Çimi ile Kötü Görüntülerden Kurtulun!

11 Ekim 2022

Harika bir bahçeniz var ancak duvarlarının çok soluk durduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da bir anaokulu yönetiyorsunuz ve çocuklara daha yeşil ve daha doğal bir ortam mı sunmak istiyorsunuz? Dilediğiniz şey ne olursa olsun lider bir firmadan destek alarak istediğiniz alanı yapay duvar çimi ile kaplatabilir, beğenmediğiniz alanı adeta bir cennete çevirebilirsiniz.

 

Yapay Duvar Çimi Nedir?

Herhangi bir işlem yaptırmadan önce elbette ürünün ne olduğunu bilmek gerekir. Yapay duvar çimi genellikle restoran, kafe, okul, bahçe gibi alanların duvarlarına doğal bir hava katmak için ve kötü görüntüler ortadan kaldırmak için kullanılan ve özel olarak üretilen bir kaplama çeşididir. Duvar çimi hem paslanmaz hem de oksitlenmez. Bu sayede insan sağlığına zarar vermezken aynı zamanda da hoş görüntünün yıllar boyunca sürmesini sağlar. Sentetik çim duvar kaplama olarak da adlandırılan bu ürün, galvanizli panel çit sistemlerinin özel bir PVC sentetik çim ile kaplanması ile oluşturulur.

duvar çimi

 

Yapay Duvar Çimi Nerelerde Kullanılır?

Yapay duvar çimi paneli, dilediğiniz her yerde kullanılabilir desek yalan söylemiş olmayız. Ölçülerinin özel olarak ayarlanabilmesi ve her ortama uyum sağlaması sayesinde her türlü kötü görüntüden kurtulmanızı sağlar. En çok kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kafeler ve restoranlar,
  • Fabrikalar,
  • Okullar,
  • Site çevresi,
  • Havuzlar,
  • Sanayi siteleri vs.

 

Yapay Duvar Çimi Nasıl Uygulanır?

Eğer yapay çim duvarı siz oluşturacaksınız, panelleri doğrudan yerine zımbalamanız en iyi çözüm olacaktır. Peki, nasıl mı? Hemen açıklayalım.

Adım 1: Paneli yukarıda tutun (panelin düz olduğundan emin olun) ve destek ağını ortaya çıkarın.

Adım 2: Plastik ağın her iki tarafını bir ucundan diğer ucuna kadar zımbalayın.

Adım 3: Panele daha fazla zımba yerleştirmeye devam edin (Çok rüzgâr alan alanlar için daha fazla zımba teli kullanabilirsiniz).

Bu şekilde yapay çim duvarını kendiniz de monte edebilirsiniz ancak lider bir firmadan destek almanız hem ürünün kaliteli olmasını hem de işlemin en doğru şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Böylece ürünü uzun yıllar kullanıp tasarruf da edebilirsiniz.

 

İyi Bir Duvar Çimi Üreticisi Nasıl Bulunur?

yapay duvar çimi

İyi bir hizmet sunan duvar çimi üreticisi bulmak için göz önüne almanız gereken birkaç nokta vardır. Bu noktalara özen gösterdiğiniz takdirde sizler de istediğiniz alanı kötü görüntülerden kaliteli ürünlerle kurtarabilirsiniz.

Öncelikle tercih etmek istediğiniz firmanın web sitesini incelemelisiniz. Bu web sitesinde genellikle önceden yapılan işlere dair görseller ve müşterilere ait yorumlar yer alır. Bir diğer nokta ise uzmanların yetkinliği ve müşteri hizmetlerinin ilgisidir. Bu noktalardan da eminseniz kaliteli ürünleri lider firmalardan temin etmeniz oldukça muhtemeldir.

 

Yapay Duvar Çiminin Maliyeti Nedir?

Bir ürünün maliyeti hakkında net bir bilgi verebilmek için yaptırılacak olan ürünün detaylarını da bilmek gerekir. Her alana gerek duyulacak olan duvar çimi ölçüleri farklı olacaktır. Bundan dolayı yapay duvar çimi fiyatları hakkında net bir bilgi almak için ilgili firma ile iletişime geçmek oldukça önemlidir. Sizler de tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçebilir ve aynı zamanda aklınıza takılan soruları cevaplandırabilirsiniz.

 

Wallgrass ve En İyi Duvar Çimleri

Eğer sizler de kaliteli bir duvar çimi uygulaması yaptırmak istiyorsanız uzman bir firma olan Wallgrass’dan destek alabilirsiniz. Ürünü sadece uzun yıllar kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda tasarruf edeceksiniz. Bu sebeple bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizde yer alan ilgili formu doldurarak da anında talep oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlayarak isteklerinizi en kısa sürede tarafımıza iletecektir. Dilerseniz yapay çim duvar kurulum süreci veya yapay çim fiyatları ile ilgili aklınıza gelebilecek her soruya yanıt bulabilirsiniz.

Tecrübemiz, uzman ekibimiz ve çalışkan ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışında profesyonel yapay çim duvar sunan Wallgrass ailesi olarak uygulama sonrasında da destek sunmaktayız. Bu sayede karşınıza çıkabilecek her türlü sorun için hızlı ve etkili çözümler bulabilirsiniz.


11 Ekim 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al