Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Duvar için Yapay Çim Kullanımı

06 Temmuz 2022

Yaşam alanlarının kullanılabilir hale getirilebilmesi tüm insanlık için oldukça önemlidir. Bu konuda günümüzde birçok farklı ürün kullanımına başlanmıştır. Özellikle de doğal görünümlerin elde edilmesi amacı çerçevesinde duvar için yapay çim kullanmak, günümüzde oldukça tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Wallgrass olarak deneyimli ve uzman ekibimizle üretmiş olduğumuz Yapay çim çit sayesinde, yaşam alanlarının doğal görünümüyle birlikte bu alanlarda kaliteli ve huzurlu bir şekilde vakit geçirilmesi sağlanır. Olağanüstü tasarım modellere sahip olan Wallgrass duvar yapay çim kaplamaları; yaşam alanlarında, parklarda, restoranlarda, evlerin balkonlarında, işyerlerinde, yol kenarlarında ve birçok farklı kullanım alanlarına kullanılabilme imkânı sağlamaktadır. Wallgrass olarak siz değerli müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz bu ürünler, uzun ömürlü kullanıma sahiptir, aynı zamanda hem maliyet açısından oldukça ekonomik olması hem de son derece kolay bir şekilde uygulama olanağına sahip olduğu için herkes bu hizmeti çok kolay bir şekilde satın alabilmektedir.

Wallgrass sentetik çim duvar kaplama, yaz kış yeşil kalma özelliğine sahip olması ve son derece kaliteli ürünlerle son teknolojiyle üretilmesi sebepleriyle her mevsim şartlarına uygun şekilde kullanılabilmektedir. Belirtmek gerekir ki;  firmamızda üretmiş olduğumuz bu ürünlerin bakımı maliyeti diğer firmalar tarafından üretilmekte olan yapay çim duvar kaplama ürünlerine göre hiç yok denecek kadar azdır.

yapay çim çit

Wallgrass duvar için yapay çim çit kaplamalarının, yaşam alanlarında temiz kullanıldığı sürece sadece yaz ve kış olmak üzere bakımlarının yapılması yeterli olacaktır. Sizler de yaşam alanlarınızı daha huzurlu ve kaliteli bir hale getirmek istiyorsanız, bu hizmeti belirli firmalardan almanız gerekmektedir. Eğer bu konuda firma arayışı içerisindeyseniz Wallgrass tam da sizlere göre. Wallgrass olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok yerine hizmet vermekteyiz.  Firmamız bu konuda Fransa, İspanya, ABD gibi birçok farklı ülkenin duvar için yapay çim kaplama hizmeti sağlayarak insanların yaşam alanlarını güzelleştirmeyi ve aynı zamanda kaliteli hale getirmeyi sağlamaktadır.

 

Duvarlarınızın Dekorunu Yapay Çim Duvar Uygulaması ile Güzelleştirin!

Yapay çim duvar uygulaması ile birlikte bahçelerinizde doğal bir görünüm oluşturabilir ve bahçelerinizi dünyadaki cennete benzetebilirsiniz. Duvar dekoru için yapay çim, doğal yeşillendirmeye birebir uygundur, avantajlıdır ve siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına ferah bir görünüm sunmaktadır.

Wallgrass tarafından üretilmekte olan bu ürünler, yaşam alanlarınızın dekorunu değiştirmek için son derece uygundur. Ayrıca, güneş ışıklarına karşı dayanıklı olması ve galvaniz yoğun tellerden üretilmiş olması sayesinde sizlere güvenlik konusunda kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Wallgrass dekoratif duvar çimi, bu güvenliğin yanı sıra çirkin görüntüleri de örtmekte ve estetik açıdan güzel bir görüntü sağlamaktadır. Uzun ömürlü olmaları nedeniyle, siz değerli müşterilerimiz açısından fiyat performans ürünü olarak da değerlendirilebilmesi mümkündür. Dolayısıyla sizler de ucuz çim duvar, arayışı içerisindeyseniz bizlere ulaşabilirsiniz!

 duvar dekoru için yapay çim

Duvar için dekorasyon amaçlı kullanılan yapay çimlerin kullanım alanı bu kadarla sınırlı değildir. Diğer kullanım alanlarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Şantiyeler
  • Çatılar
  • Cepheler
  • Site çevreleri
  • Kafeler
  • Teras ve balkonlar

Duvar dekoru için yapay çim kullanımı,  çoğunlukla restoran ve kafelerde tercih edilmektedir. Bu sayede restoran ve kafelerinizde ferah bir ortam oluşturacak ve yemek yiyen insanlar rahat etmesi sağlanacak, aynı zamanda restoran veya kafe çevresindeki meraklı bakışları ortadan kaldıracaksınız. Wallgrass duvar için yapay çim uygulamaları, kreş ve okul gibi eğitim kurumlarında da dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Çocuklar için zahmetsiz ve bakımı kolay olacak şekilde yeşil bir alan oluşturmak isteyen kurumlar, Wallgrass ürünlerini tercih etmektedirler. Çünkü gerçek bitkiler ile bu tarz bir görünüm oluşturmak, çocuklara huzurlu ve mutlu bir ortam sunmak ekonomik açıdan oldukça zorlayıcı olacak ve aynı zamanda çok fazla uğraştıracaktır. Wallgrass olarak firmamızın asıl amacı; daha uygun fiyata ve daha az zahmetle yapay çimler ile gerçeğini aratmayacak şekilde siz değerli müşterilerimiz için yeşil ve doğal alanlar oluşturmaktır.

Sizler de kentleşmeye bağlı olarak meydana gelen yaşam alanlarınızda uzun binaların ve gri duvarların arasında sıkışmış olduğunuzu hissediyorsanız,  etrafınızdaki duvarları kaplamak için yapay çimler tercih edebilir. Sizler de belirtmiş olduğumuz bu özelliklere sahip Wallgrass duvar için yapay çimlere sahip olmak ve kurulumunu hızlı bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Yapay duvar çimi fiyatları ve toptan çim çit fiyatları konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurup talep oluşturabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır!


06 Temmuz 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al