Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Sahte Çim Duvar Satın Alın Dünyayı Kurtarın!

29 Mart 2022

Sahte çim duvar, peyzaj düzenlemelerinde en yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biridir. Ürünün kullanımı güvenlidir ve ürün hoş bir görünüme sahiptir. Park ve bahçelerde kullanılabilen bu özel ürün, şık tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra doğal çime göre daha uzun süre işlev görür ve çok daha geç yıpranır. Dekoratif çim çit ruloları, özel formüllü ve UV koruma faktörlü yanmaz PVC'nin yanı sıra elektrostatik paslanmaz, galvanizli iki telden özel makinelerde sıkıştırılıp örülür. Hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün, kurak iklimlerde dahi oldukça etkili olmakta ve ekstra sulama gibi bakım gerektirmediği için çevre dostu bir ürün olarak sunulmaktadır. Bu da, çim duvar panelleri sayesinde dünyayı da kurtarabileceğiniz anlamına geliyor!

 

Sahte Çim Duvar Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

fake-grass-wall-decor

Sahte çim duvar paneller, kullanıcılara birçok avantaj sunar. Sulama gerektirmediği için bakımı basit ve ekonomik ürünlerdir. Ayrıca geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş olup her mevsim kullanılabilir, çevre dostu bir üründür. Üstelik canlıların sağlığını olumsuz etkilemez. Suni çim panellerin en önemli avantajlarından biri de yeşil bitki ve çim yetiştirmenin zor olduğu kurak iklimlerde kullanılabilmesidir.

 

Çim Çit Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Duvarlar için sentetik çim duvar kaplama uygun aparat ve destekleyici parçalar ile montaj yapılarak uygulanmakta olup, çevreye zarar vermeyen, alev almayan, yıkanabilir, dökülmeyen, aşınmayan, solmayan, kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Uygulama ayrıca kullanıcıya istedikleri zaman çitleri kaldırıp takma imkanı da sunar. Çim çit panelleri park ve bahçelerde, otoyollarda, şantiyelerde, villalarda ve sanayi bölgelerinde kullanılabilir. Yeni çim çit fikirlerine açık olan bir kişi için suni çim duvar dekoru da mükemmel bir seçenektir.

 

Neden Çim Çit Kullanmalıyım?

Bakım gerektirmeyen, hava koşullarına dayanıklı, gerçek çimden daha iyi performans gösteren ve on yıla kadar dayanıklı olan bir ürün hayal edin. İşte çim çit, bu hayalinizi gerçek kılmaktadır. Çünkü her açıdan tasarruf sağlayan bir üründür. Suni çim duvar panellerinin bulunduğu çevre dostu bir alanda kahvenizi yudumlayarak vakit geçirebilirsiniz.

 

Çim Çit Kurulum Aşamaları Nelerdir?

Bir alana harika bir dokunuş katmaya karar verdiyseniz, yapay duvar çimi montajı için bazı adımlar olduğunu göz önünde bulundurun. Boş alanda çit veya korkuluk yoksa veya mevcut olarak toprak bir zemininiz varsa çelik dübeller yardımıyla belirtilen yükseklikte profil/boru direk ile montaj yapılacaktır. Daha sonra dikilen direklerin üzerine plastik örtü takılaır. 1.50 mm kalınlığında iki sıcak daldırma galvanizli tel arasına preslenerek direklere monte edilen PVC (hammadde) aynı anda kesilerek püskül haline getirilip rulo halinde örülerek montaja hazır hale getirilir. PVC kaplı tel ile gerdirilen malzemeler profil/boru direklerine yapıştırılır. Son olarak bağlantılar yapılır ve montaj tamamlanır.

NOT: Her firma ürünü monte ederken farklı aşamalar sunabilir. Bu nedenle bu aşamaları firma ile görüşmek ve bilgi almak çok değerlidir. Bize ulaşın: 0 (212) 678 13 13

fake-grass-wall-panels

 

Çim Çit Panellerinin Maliyeti Nedir?

Çim çit fiyatları ürünün boyutuna, kalitesine ve uygulanacak alana göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat bilgisi için tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca suni çim duvar iç mekan ve yapay çim duvar dış mekan özellikleri de ürünün maliyetini etkileyebilir. Bu unsuru da göz önünde bulundurmalı, aklınıza takılan her soruyu ilgili şirkete danışmalısınız.

 

Wallgrass Çim Çit Hizmeti

Uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdüren ve tecrübe kazanan Wallgrass, diğer üretici firmalara göre çok daha iyi kalitede ucuz çim duvar ürünleri sunmaktadır. Siz de bu ürünler hakkında uzman bir firmadan destek almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir veya web sitemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan formu doldurabilir, talep oluşturabilir veya sahte çim duvar dekoru özellikleri ve yapay duvar çimi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız mümkün olan en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacak ve isteklerinizi bize iletecektir. Wallgrass ailesi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli suni duvar çimini uygun fiyatlarla sunmaya hazırız! Gelin bir yandan doğayı korurken bir yandan da kendimiz ve sevdiklerimiz için hem yeşil hem de huzurlu bir alan yaratalım!


29 Mart 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al