Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Sentetik Çim Çit Üreticileri ve Fiyatı

11 Ocak 2022

Çim çit, yeni nesil bir çit teknolojisi olmakla beraber panel çit veya tel çit üzerine uygulanabilen ve suni çim kullanılarak üretilen bir çit çeşididir. Ancak yere serilen suni çim ile çim çit için kullanılan suni çim birbirinden farklıdır. Bu nedenle çim çit istiyorsanız zemine serilen suni çim modellerini tercih etmeniz yanlış olur. Suni çim çit, dekoratif çim çit ve suni çim çit paneli, suni çim çit, dekoratif çim çit gibi birçok farklı isimle de bilinir ve her şeye rağmen suni çit yaptırmak isteyenlerin kafasında birçok soru işareti vardır. Gelin bu yazımızda sizlerle beraber bu sorulara yanıtlar bulalım!

 

Sentetik Çim Çit Avantajlı Bir Ürün Mü?

Dekoratif suni çim çit kaplaması olarak da kullanılan çim çit, tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yağmur, sıcak ve soğuktan etkilenmez. Böylece 4 mevsim yeşil kalır. Çim çitlerin görünümü oldukça estetik ve dekoratiftir. Çim çit uzun ömürlü olmakla beraber tamamen doğa dostudur. Çim çit, büyük bir işçilik ile yaratıcı çalışmanın bir araya getirilmesi ile üretilir. Çim çitler estetik bir görünüme sahip olduğu için duvarları çevrelemek, çatıları kaplamak, çöp konteynerlerini kapatmak, güvenliği sağlamak gibi birçok amaç için her alanda kullanılabilir.

Sentetik çimin avantajlarını üç temel başlık altında toplamak mümkündür: görünüm, bakım gerektirmeyen ve doğa dostu bir ürün olması. Gelin bu avantajlara birlikte bir göz atalım!

  • Görünümü Estetiktir.

Wallgrass ile uzun yıllar bakım gerektirmeyen doğal görünüm elde edebilirsiniz. Doğru bir şekilde kullandığınız takdirde ürün zarar görmeyecektir.

  • Bakım Gerektirmez.

Wallgrass ürünümüzü temiz tutmanız yeterlidir. Ek olarak bir bakım yapmanız gerekmez.

  • Zararlı Olmayan Bir Üründür.

Sağlığa zararlı madde içermez. Evinizde ve bahçelerinizde çok rahat kullanabilirsiniz. Çocuklar ve evcil hayvanlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Sentetik Çim Çitler Dayanıklı mı?

Sentetik çim duvar kaplama, dekoratif çit olarak da bilinir. Bu da yanlış bir algı oluşturmakta ve çim çitlerin diğer çit türlerine göre dayanıksız olduğunu düşündürmektedir. Ama bu oldukça yanlış bir önyargıdır. Çünkü çim çitler aslında bir nevi panel çittir. Panel çitlerin üzerine örme suni çim halılar yerleştirilir ve yapılan montajdan sonra artık panel çit olarak anılan tel yapı, çim çit gibi son derece modern hale gelir.

 

Sentetik Çim Çitler Pahalı mı?

Çim çit fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Suni çim çit kaplama fiyatları üretilen suni çimin özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda çim çit fiyatları da alınacak ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada ucuz çim duvar fiyatları için seçmiş olduğunuz firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca toptan alımlarda indirim yapılabilir.

Ayrıca çim çitler diğer çit türlerine göre bir tık daha pahalıdır. Üzerine ekstra çim eklendiği için hem iş yükü hem de maliyet farkı vardır. Üzerindeki çim suni çim olduğu için herhangi bir bakım ve sulama gerektirmez. Bu nedenle uzun vadeli maliyetlerin oluşmasına neden olmaz. Bir defa alınır ve uzun yıllar bakım yapılmadan kullanılır. Aklınıza takılan sorulara cevap bulmak veya lider bir sentetik çim çit üreticisi olan Wallgrass ile çalışmak ve sentetik çim çit fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Sentetik Çim Çit Nereden Alınır?

Bugün, çit endüstrisinde yapılan devrimler, çitlerin daha güvenilir ve güzel görünmesini sağlamaktadır. Sentetik çimin hayatımıza girmesiyle birlikte çoğu alan sentetik çim sayesinde renklenmiş ve farklı bir güzelliğe bürünmüştür. Özellikle doğal çimin kullanılamadığı alanlarda kullanılan sentetik çim hayatımızı kolaylaştırmak adına oldukça avantajlı ürünlerden biridir. Son yıllarda çit sektöründe sıklıkla kullanılan sentetik çim, çitlerin daha güzel ve sağlam görünmesini sağlar. Hangi sentetik çim çit üreticisini tercih etmeniz gerektiğini bize sorarsanız, size önerimiz Wallgrass gibi deneyimli bir üreticiyi tercih etmeniz olacaktır. Web sitemizi inceleyerek seçeceğiniz alana en uygun suni çim çitleri farklı ebatlarda ve size sunulan farklı renklerde satın alabilirsiniz.

 

Sentetik Çim Çit Nasıl Monte Edilir?

Sentetik çim çit kurulumu yapılmadan önce tercih edilen firma sentetik çim çit montajının yapılacağı alanı inceler ve müşteriye bilgi verir. Müşterinin talepleri alındıktan sonra uygulama süreci başlar. Wallgrass gibi kaliteden ödün vermeyen sentetik çim üreticileri aynı zamanda süreç bitiminde meydana gelebilecek herhangi bir sorunda da müşterisinin yanındadır. Kurulum sürecini şu şekilde özetlemek mümkündür:

ÜRETİM VE MONTAJ SÜRELERİ

Wallgrass Çim Çit Rulo

Üretim Hazırlık: 3-5 Gün

Üretim: 1-7 Gün

Montaj: 1-3 Gün

Wallgrass Çim Çit Panel

Üretim Hazırlık: 3-5 Gün

Üretim: 2-10 Gün

Montaj: 1-5 Gün

 

Wallgrass Güvenilir Sentetik Çim Çit Üreticisi mi?

Evet tabi ki! Deneyimli ekibi, işe olan disiplinli yaklaşımı, kaliteli ürünleri ve hızlı müşteri desteği sayesinde Wallgrass, son derece güvenilir sentetik çim çit üreticilerinden biridir. Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren Wallgrass, sentetik çim çit kurulum hizmeti de vermektedir. Bu sayede sentetil çim çitler uzun yıllar kullanılabilir. Wallgrass'ın ürettiği ürünler sunduğu tüm avantajların yanı sıra garanti süresine de sahiptir. Bu sürelere web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer sizler de Wallgrass ile çalışmak istiyorsanız detaylı bilgilendirme ve ücretsiz sentetik çim çit fiyatı bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Çalışkan ve deneyimli ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Sizler de Wallgrass ailemiz sayesinde dilediğiniz alana dilediğiniz gibi sentetik çim çit uygulaması yaptırabilirsiniz.


11 Ocak 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al