Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Wallgrass Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

16 Ocak 2023

Teknoloji geliştikçe birçok yenilik günlük hayatımızı etkilemeye başladı. Özellikle mimari yapılara baktığımızda göze hoş gelen birçok yenilik var. Duvarlarda sıkça görmemize rağmen yeşili düşündüren bu sevimli eşyaların adı belki de çoğumuzun bilmediği duvar çimi.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda çim çit panellerini ve bu ürünlerle neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Gelin birlikte keşfedelim!

 

Duvar Çimi Nedir?

Duvar çimi yani çim çit, tel örgü üzerine kaplanmış suni çim görünümlü ipliklerden oluşan bir üründür. Farklı renkler eklenerek özelleştirilebilir. Çeşitli peyzaj projeleri için bu tarz ürünlere ihtiyacınız varsa, herhangi bir renkteki çim duvar ürünü tercih edebilirsiniz.

duvar çimi

 

Duvar Çimini Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Yapay çim duvar panellerini kullanabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Özel alanınızı koruyabilir veya kendiniz ve sevdikleriniz için yemyeşil bir alan oluşturabilirsiniz! İşte çim çitlerin en çok tercih edildiği alanlar:

  • Toplu konutlar,
  • Hobi bahçeleri,
  • Teras korkulukları,
  • Bina cepheleri,
  • İç dekorasyon,
  • Kafeler ve restorantlar,
  • Havuz kenarları.

 

Duvar Çimini Dekorasyon Amaçlı Kullanabilir miyim?

Kesinlikle evet! Aslında pek çok kişinin bu ürünü tercih etmesinin sebeplerinden biri de budur. Güneşe ve UV ışınlarına karşı dayanıklı ve kolay temizlenebilir olduğundan ister iç ister dış mekânlarda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Panel çit üzerinde de uygulama yapabilir ve dilediğiniz renkteki çim çitleri dilediğiniz alana doğal bir görünüm vermek için kullanabilirsiniz.

 

Duvar Çiminin Avantajları Nelerdir?

Çim çit oldukça avantajlı bir üründür ve evet, sizler de bu olumlu özelliklerden yararlanabilirsiniz! Ürünü, yağmurda, güneşte, rüzgârda her türlü hava koşulunda 4 mevsim sorunsuz kullanabilirsiniz. Ürün ateşle temas ettiğinde kolay alev almaz bu nedenle ürünün kullanım süresi de uzatılabilir.

Sentetik çim duvar kaplama ayrıca yüksek yoğunluklu püsküllü bir ürün olduğu için binanızın çevresini dış etkilerden koruyabilirsiniz. Kedi ve köpeklerin içeri girmesini engelleyebilir, etrafınızdaki görüntü kirliliklerini çim çitler ile kaplayabilirsiniz. Ürün oldukça hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Böylece kısa sürede istediğiniz alanı hayalinizdeki görüntüye kavuşturabilirsiniz.

çim çit

 

Güvenilir Duvar Çimi Üreticisi Nasıl Seçilir?

Normalde çim duvar panelleri çok sayıda testten geçer ve paslanmaz galvanizli tellerden yapılır. Görsel çekiciliğe ek olarak tipik örgü tellerden daha fazla güvenlik alanı sağlarlar. Duvar çimi yapan birçok firma olsa da kaliteli ürün yapan az sayıda üretici vardır. Bundan dolayı hiçbir şeyi gözden kaçırmamalı, iyi bir şekilde araştırma yapmalı ve tercih etmeyi düşündüğünüz firmalarla iletişime geçmelisiniz. Ürünü yalnızca bir kez satın almayı düşünüyorsanız ve kalıcı olmasını istiyorsanız, doğru ürünü güvenilir bir kaynaktan almak sizin için en iyisi olacak!

 

Çim Çit Maliyeti Nedir?

Yapay çim duvar fiyatlarının belirlenmesinde en önemli değişkenler PVC suni çimden üretilen çitin uzunluğu, yüksekliği ve kalınlığıdır. Çim çitin maliyeti de tellerin kalitesinden etkilenir. Tam ve doğru bir fiyat bilgisi almak için tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçmelisiniz.

 

En Kaliteli Suni Çim Çit Üreticisi Wallgrass

Eğer sizler de kaliteli çim çit rulo hizmeti almak istiyorsanız uzman bir firma olan Wallgrass'tan destek alabilirsiniz. Ürünü uzun yıllar kullanmakla kalmayıp aynı zamanda tasarruf etmiş olursunuz. Bu sebeple bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Veya ilgili formu doldurarak talep oluşturabilir ve çim çit fikirleri alabilirsiniz. Uzmanlarımız mümkün olan en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacak ve taleplerinizi tarafımıza iletecektir. Suni duvar çim kurulum prosedürü, çim duvar m2 fiyatı, çim çit üretimi ile ilgili olabilecek tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

Tecrübemiz, bilgili ekibimiz ve çalışkan kadromuz sayesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda size mümkün olan en iyi hizmeti vereceğiz. Uygulama sonrasında da destek sağlamaktayız. Bu destek ile karşılaşabileceğiniz sorunları çözebilir, uzun vadede bizimle çözüm ortağı olabilirsiniz.

 


16 Ocak 2023

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al