Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yapay Çim Duvar Panelleri

09 Aralık 2022

Günümüzde, günlük hayatımızın pek çok alanında kendine bir yer edinen yapay çim duvar panelleri, her geçtiğimiz gün farklı yerlerde ve çeşit çeşit amaçlara hizmet edecek şekilde kendine kullanım alanı yaratan, giderek bir parçamız haline gelmiş olan bir ürün olarak sıklıkla görmekteyiz. Bahsi geçen bu amaçlara dair bir liste yapmamız gerekirse hepimiz ilk sıraya dekorasyon ve güvenliği yerleştiririz. Çim panellerin ağırlıklı olarak bu iki amaçla tercih edilmekle birlikte pek çok alana da uygulanmaya uygun olduğunu eklemeden geçmeyelim.

Günümüzde spor alanlarının sahipleri, yerel yöneticiler, restoran, kafe veya diğer dükkân sahipleri bu işlevli üründen faydalanmanın benzersiz yollarını keşfetmekte. Hem güvenlik hem de estetik görünüş gibi iki önemli özelliği beraberinde getirmesi ile kullanımına sunulan suni çim duvar paneller, pek çoğumuzun istek listesinin üst sıralarında çoktan yerini almış haldedir.

Bahsi geçen kullanım alanlarına ek olarak özel mülklerde de kullanıma elverişli olduklarından dolayı komşunuzun bahçesinde veya evinde de bu ürüne denk gelmiş olabilirsiniz.

 

Yapay Çim Duvar Panellerinin Bazı Özellikleri

yapay çim duvar

Yapay çim duvar panel, göze hitap eden, lüks ve çağdaş görünümlü bir dekorasyon şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Yerleştirilmeye uygun olduğu alanların sayısı oldukça fazladır, dolayısıyla yaratıcılığınızı ortaya dökmek için elverişli bir üründür. Bu ürünü nereye uygulayacağınızı seçebilirsiniz ve kurulum işlemi oldukça zahmetsizdir. Yerini değiştirmek istediğiniz takdirde demontaj işlemi de ilk etaptaki kurulum işlemi gibi oldukça kolaydır. Yapay duvar çimi, doğal çime çok benzer olması sebebiyle yakından dikkatlice incelenmediği sürece bu ikiliyi birbirinden ayırt etmek oldukça zor olmaktadır. Ek olarak suni çim panellerin bakımı kolaydır, bu yüzden zamanınızın büyük bir kısmını boşa harcamaz.

 

Yapay Çim Duvar Paneller Nereye Yerleştirilebilir?

Dekoratif duvar çimi hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda uygulanmaya müsaittir, bu nedenle her iki mekâna da rahatlıkla kurulumu gerçekleştirilebilir. Ürünü dış mekanlarda tercih etmek amacıyla satın almak niyetindeyseniz dış mekân suni çim çit panelleri, iç mekân kullanımlarına yönelik olarak da iç mekân suni çim duvar şeklinde arama yapabilirsiniz.

Yapay çim duvarın dikey peyzaj uygulama alanlarından bahçe duvar kaplamalarına kadar geniş bir yelpazede sunulan uygulama alanına sahip olduğunun sözünü etmiştik. Aşağıda sıraladığımız bu gibi alanlardan bazılarına bir göz atabilirsiniz:

  • Bahçeler
  • Restoranlar, kafeler
  • Dükkanlar
  • Özel mülkler
  • Spor sahaları
  • Yerel parklar
  • Bahçeler
  • Balkonlar
  • Spor sahaları vb.

Evlerin iç dekorasyonlarında ve balkonlarda, evinizin çevresinde ve evcil hayvanların yuvalarında güvenlik amaçlı olarak da kullanıma sunulabileceğinden bahsetmeyi de es geçmeyelim. Aralarından size en uygun olanı seçebileceğiniz ve daha fazla fikir edinmek için yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz pek çok çim duvar fikri bulunmaktadır.

 

Yapay Çim Duvar Üreticisi Olarak Wallgrass

çim duvar

Tecrübe, sıkı çalışma ve özveri ile suni çim sektörüne öncülük eden Wallgrass olarak bizler, projeleri için en iyi suni çim üreticisine dair arayışa çıkan müşterilerin aklına gelen ilk isim olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz tarafından satın alınan ürünlerin uygulama ve kurulum süreçlerini etkin bir şekilde sağlamak ve en iyi müşteri destek hizmetini vermek amacıyla hareket ederek sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için varız. Üretim sürecinin her aşamasında aktif olarak rol üstlenmekteyiz.

Yapay çimlerimiz panel veya rulo şeklinde satışa sunulmaktadır ve kendi üretim tesislerimizde yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak profesyonel çalışanlarımız tarafından titizlikle üretilmektedir. Ürünlerimiz dünya çapında satışa sunulmakta ve dünya üzerindeki birçok ülkeye de ihraç edilmektedir. Günümüzde bayi sayımızı giderek artırmaktayız.

Yapay çim duvar ürünlerimiz en yüksek kalitededir. Uzunca bir süre boyunca sorunsuz kullanıma uygundur, bakımları zahmetsiz olmakla birlikte ayrıca ekonomiklerdir. Ürünlerin kurulum süreci oldukça kolaydır. Ne istediğinizi ve ürünün nereye uygulanmasını istediğinizi siz seçin ve ardından montaj işlemini gerçekleştirmek için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olsun. Suni çim panellerin rengine siz karar verebilirsiniz.

Yapay çim duvar panellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz bahsi geçen ürünümüzü web sitemizden daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yapay duvar çimi fiyatları, ucuz çim duvar fiyatları, suni çim m2 fiyatı gibi aramalarınız için sizleri web sitemize yönlendiriyor ve bilgi almayı talep ettiğiniz takdirde bizlerle iletişime geçebileceğinizi sizlere hatırlatıyoruz.

 

Projeniz İçin Toplam Fiyatın Hesaplanması

İster dekorasyon amaçlı tercih edilmiş olsun ister güvenlik amaçlı olarak kullanılacak olsun, suni çim duvar panellerinin toplam maliyeti bazı noktalar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Projeniz için ne kadar suni çim panelin kullanılmasının gerekli olduğu, suni çimin ne renk olacağı, ürünün nereye uygulanmasının planlandığı vb. gibi durumlar fiyatta değişiklik yaratan etkenlerdir. Standard yeşil rengin fiyatı 24USD/m2 olup farklı bir renk alternatifini tercih etmeniz durumunda bu fiyat 26USD/m2 şeklinde bir değişiklik gösterecektir.

Çim duvar kaplama, ürünün genel özellikleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istediğiniz takdirde sizleri aşağıda verilmiş olan formu doldurarak bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Profesyonel ekibimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.


09 Aralık 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al