Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yapay Yeşil Duvarların Faydaları

06 Temmuz 2022

Yeşil çim duvar dekoru, iç veya dış duvarlara döşenebilen sentetik çim duvar kaplama olarak bilinmektedir. Bu yapay yeşil duvarlar, son yıllarda insanlar arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Wallgrass tarafından üretilen canlı yapay yeşil bir duvarın hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz! Yapay yeşil duvarlar ve faydalarını bu yazımızda okuduktan sonra, sizler de Wallgrass yapay yeşil duvarlardan uzak kalamayacaksınız.

Yapay yeşil duvarların dinamik ve huzur verici bir dekoratif unsur olmaları da dahil olmak üzere pek çok faydası bulunmaktadır. Pek çok mimar ve tasarımcı, tasarımlarında Wallgrass yapay yeşil duvarları kullanmışlardır. Çünkü, yapay yeşil duvarlar sağlığınız faydaları sandığınızdan daha fazladır.  Wallgrass yapay yeşil duvarlar ile gözleriniz üzerindeki yorgunluk azalacak ve hatta kan basıncınızı düşecek ve endişe duygularınız azalacaktır. Bunun yanı sıra dış alanlarınıza döşeyeceğiniz yeşil duvarlar yalnızca estetik bir görünüm sağlamıyor, aynı zamanda gölge sağlayarak bina yalıtımına yardımcı olmaktadır. Ayrıca belirtmek gerekir ki iç mekanlarına döşeyeceğiniz yapay yeşil duvarlar gürültüyü emer ve sizlere sessiz bir ortam sunacaktır.

 

Wallgrass Yapay Yeşil Duvarlar Sizler İçin Doğru Seçim Olacaktır!

yeşil çim duvar

Duvarlarınıza doğal çimden ziyade yeşil çim duvarlar döşenmesinin birçok faydası bulunmaktadır. Wallgrass yapay yeşil duvarlar herhangi bir budama, gübreleme ve havalandırma gerektirmez, bu sayede bakımı için fazladan zaman harcamanıza gerek kalmamaktadır. Temizlik için harcayacağınız vakti, Wallgrass yeşil yapay duvarlar ile kendinize ayıracaksınız. Üstelik ürünlerimiz hava şartlarına dayanıklıdır ve alev almaz, uzun yıllar kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir.

Wallgrass tarafından üretilmekte olan yapay yeşil duvarların faydaları oldukça fazladır. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Balkonların duvarlarına güneşin direkt teması olduğu durumlarda, duvar çok ısınır ve yaz aylarında evde durmak külfet haline gelmektedir. Wallgrass yapay yeşil duvarlar ile güneş doğrudan temas etse dahi direkt bu duvarlar çok ısınmaz. Diğer duvar dekorlarına göre en önemli özelliklerinden biri ise; güneş ışınlarının yansıtmakta ve ıslatıldığında nemi uzun süre muhafaza ederek klima etkisi yaratmaktadır. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da soğuk havayı etkisiz hale getirmekte kalkan görevi üstlenmektedir.

Günümüzde apartmanda yaşıyor olmak, size ait bir bahçeye ya da bahçe görünümünde bir balkona sahip olamayacağınız anlamına gelmemektedir. Bununla birlikte, Wallgras’ın deneyimli ve uzman ekibi tarafından üretilen yapay duvar çimi kullanarak, balkonlarınızı birbirinden canlı bahçelere çevirebilir, hayatınızı 180 derece değiştirebilirsiniz. Sizler de balkonlarınıza sentetik çim duvar kaplama döşetmek istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size hemen geri dönüş sağlayacaktır!

Yeşil çim duvar, doğal ve yeşil ihtiyacımıza hitap etmektedir. Bu nedenle etrafımızda yeşil bir alan olduğu zaman mutlu ve daha üretken hale gelmekteyiz. Yapılan bilimsel çalışmalardan da görüleceği üzere; yapay yeşil duvarların verdiği his, insanlarda saldırganlık ve endişe gibi olumsuz davranışları azaltmaktadır. Dahası, Wallgras yapay yeşil duvarlar ile doğayla bağlantı kuracaksınız, bu sayede stresiniz azalacak ve zihinsel yorgunluğu uçup gidecektir.

Yapay yeşil duvarlar, yukarıda sıralanan faydalarına bakıldığında, özellikle metropollerde yaşayan insanların evlerinde veya iş yerlerinde görsel anlamda sahip olabileceği en etkili çözümlerden bir tanesidir. Hem çevre hem insan hem de yapı dostu olan Wallgrass yeşil duvarlar Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde oldukça rağbet görmektedir. Wallgrass yapay yeşil duvarlar sayesinde dairenizde zaman geçirmek eskisinden daha keyifli hale gelecek ve size daha keyifli yaşam alanları katacaktır. Çünkü kendinizi stresli hissettiğiniz anda balkonunuza gidip zevkinize göre dekore ettiğiniz yeşil bir yaşam alanının tadını çıkarmak çok rahatlatıcı bir eylem olacaktır.

 

Yapay Yeşil Duvar Üreticisi Olarak Wallgrass

yeşil çim duvar dekoru

Wallgrass, insanlığın her geçen gün artan doğal görünüm ve estetik ihtiyacı için yeşil çim duvar üretimine son hızıyla devam etmektedir.

Başta balkon ve bahçe duvarları olmak üzere, hayal gücünün ulaştığı her yerde kullanım alanı bulunmaktadır. Uzun ömürlü olarak doğala en yakın olarak görüntüyü sağlayarak, siz değerli müşterilerimize maddi ve manevi faydası çok fazladır. Wallgrass, dünyanın yeşile olan ihtiyacının farkında olup üretimlerini bu doğrultuda yapmaktadır. Kullandığı çağdaş ve son teknolojik makineler ve uzman ekibiyle birlikte dünya çapında 70 ülkeye hizmet vermektedir.

Eğer sizler de kaliteli yapay duvar çimi hizmetinden yararlanmak isterseniz, Wallgrass olarak deneyimli ve uzman ekibimize ulaşabilir, detaylı bilginin yanı sıra ücretsiz yapay duvar çimi fiyatları, toptan çim çit fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size geri döneceğiz.


06 Temmuz 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al