Suni çim çit paneller, suni bahçe çimleri, suni çim paneller, suni spor sahası çimiÜcretsiz Fiyat Teklifi Al

Menü

Yeşil Çim Duvar Bayimiz Olmak İster Misiniz?

11 Mayıs 2022

Walgrass çok uzun yıllardan beri bahçe ve çevre düzenlemesinde, ayrıca mimari projelerde suni çim tedarik ederek faaliyet göstermektedir. Wallgrass sadece ülkemizde değil, yurtdışında da oldukça tanınan ve sektördeki lider firmalardan bir tanesidir. Yurtdışında oldukça gözde olan ürünlerimiz, müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Walgrass, siz değerli müşterilerimize yalnızca ürün tedarik etmekle kalmıyor, aynı zamanda Türkiye bayilikler de vermektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize yalnızca ürün hizmeti vermiyor ve kendi işinizi kurma fırsatı sunuyoruz.

Sizler de bizimle büyümek istiyorsanız, yurtdışında ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde sektörün lider firması olmaya devam etmek istiyorsanız, bayiliklerimizden yararlanabilirsiniz. İnsanları yılın 365 günü doğayla buluşturmak sizin için de en iyisi olacaktır.

 

Yeşil Çim Duvar Nedir?

yeşil çim duvar

Yeşil çim duvar, sizlere yemyeşil bir ortam sunmaktadır. Wallgrass yeşil çim duvarların yapısı olukça esnektir. Bu sadece istediğiniz her duvarda yeşil çim görünümü elde edebilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki yeşil alanı uzun yıllar kullanacak şekilde elde edebileceksiniz.

Wallgrass bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ekibimizin ürünleri üretirken dikkat ettiği en önemli husus, dayanıklı ve uzun süre kullanabilir olmasıdır. Etrafınızdaki duvarlara kuracağınız yeşil çim duvarlarda kullanılan alüminyum teller oldukça dayanıklıdır, kolay bir şekilde kırılmaz ve yıllarca kullansanız bile paslanmaz. Dolayısıyla Wallgrass yeşil çim duvarları tercih ettiğiniz takdirde yalnızca etrafınızı yeşilliklerle kaplamış olmayacaksınız, aynı zamanda kârlı bir yatırım da yapmış olacaksınız.

Walgrass yeşim çim duvarlar, yeşil ve ince çimen dokusu olacak şekilde üretilmektedir. Her ne kadar sentetik çim olsa da dokunulmadan sentetik çim olduğu anlaşılmaz ve doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Evinize gelen misafirleriniz, Walgrass yeşim çim duvar ile kaplanan duvarlarınızın içerisinde, kendilerini oldukça huzurlu ve güvenli hissederler.

Walgrass yeşil çim duvar için yapacağınız tek maliyet kurulum aşamasındaki maliyet olacaktır. Çünkü Walgrass yeşim çim duvarların bakım ve herhangi başka bir maliyetleri bulunmamaktadır. Sizler de Walgrass yeşil çim duvarlara sahip olmak istiyorsanız, bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yeşil Çim Duvar Dekor Olarak Nasıl Kullanılır?

Günümüzde teknoloji ve sanayileşmenin artmasıyla birlikte insanlar yeşil alanlara hasret bir şekilde yaşamların sürdürmektedir. Bu nedenle insanlar dekorasyon seçimlerinde genellikle doğayla iç içe olacakları ürünler tercih etmektedirler. Bu noktada Wallgrass tarafından üretilen ürünlerimiz, siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yeşil çim duvar dekor ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

yeşil çim duvar dekor

İnsanlar yeşil çim duvarlarını yalnızca estetik görünüm açısından tercih etmemektedir. Yeşil çim duvarların montaj süreci oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Maliyeti açısından insanları zorlamamaktadır. Bu ve bunun gibi sebepler neticesinde insanlar, Walgrass yeşim çim duvarlarını dekorasyon ürünlerinde tercih etmektedirler.

Müşterilerimiz yeşil çim duvarları genellikle restoranlarında veya kafelerinde tercih etmektedirler. Böylelikle restoran ve kafe işletme sahipleri, bu ortamlarda yeşil çim duvar dekorasyonu ile müşterilerine ferah bir ortam sağlıyor, ayrıca onları dışarıdaki insanların meraklı bakışlarından uzak tutuyor. Sizler de bir restorana ya da bir kafeye sahipseniz, müşterilerinizin güvenliğini, huzurunu ve rahat bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak istiyorsanız Walgrass yeşil çim duvarlarımızı tercih edebilirsiniz.

Yeşil çim duvarlarımızın bir diğer kullanım alanı ise müstakil evler arasındaki perde konumudur. Çoğu müstakil evlerin birbirine çok yakın veya bitişik denebilecek şekilde inşa edildiğini görmekteyiz. İnsanlar özel yaşamlarında kendilerine ait bir alan olsun istemektedirler. Evlerin bu şekilde inşa edilmesi insanların bu isteklerini erine getirmemektedir. Bu nedenle istediğiniz alana estetik görünümlü ve dekoratif olarak kullanabileceğiniz yeşil çim duvar kurulumu yapabilirsiniz. Böylelikle komşularınızın meraklı gözlerinden uzak bir yaşam sürebilirsiniz.

Yeşil çim duvarların kullanıldığı birçok alan vardır. Örnek vermek gerekirse; okul bahçelerinde öğrencilerin güvenliğini sağlamak için okul yönetimi tarafından tercihe dilmektedir. Bunun yanı sıra havuz çevresini meraklı gözlerden uzak tutmak amacıyla da kullanılmaktadır. Ayrıca yeşil çim duvarların bir diğer en önemli kullanım alanlarından bir tanesi de çöp konteynerleridir. Pis bir görüntüye sahip olan çöp konteynerlerini hem estetik hem de temiz bir görünüme kavuşturmaktadır.

Bunun yanı sıra eğer bir kış bahçesine sahipseniz, ya da balkonunuza doğanın eşsiz güzelliğini getirmek istiyorsanız, Wallgrass yeşil çim duvarlar sizin için ideal bir ürün olacaktır! Sizlerde bu fikirlerimizden yararlanarak bulunduğunuz alanlara yeşil çim duvar kurulumu yapmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz!

 

Yeşil Çim Duvar Üreticisi

Yeşil çim duvar üreticisi olarak etrafta birçok üretici bulunmaktadır. Ancak önemli olan bir ürünü üretmek değil, o ürünü kaliteli ve yıllarca kullanıma karşı dayanıklı bir şekilde üretmektir. Her müşteri kaliteli ve yılarca kullanabileceği bir ürüne sahip olmak istemektedir. Bu nedenle yeşil çim duvar satın almak istiyorsanız, ürünlerin kalitesinden, ürünleri üreten firmanın tecrübesinden ve sizlere sunacağı fırsatlardan emin olmanız gerekmektedir.

Tüm bu niteliklere sahip olan Wallgrass, uzman ve deneyimli ekibiyle birlikte sizlere kaliteli, estetik görünümlü, yıllarca kullanıma dayanıklı ürünler sunmaktadır. Bahçenizde veya evinizin farklı alanlarında her zaman bakımlı görünen doğal görünümlü yeşil çim duvarlara sahip olmak istiyorsanız, Amerika, İngiltere, Mısır, Gürcistan, Bulgaristan Yunanistan ve İtalya gibi daha pek çok ülkeye düzenli olarak ihracat gerçekleştiren Wallgrass, birçok bilgi birikimi ile hizmetinizdedir.

Çim duvar m2 fiyatı, toptan çim çit fiyatları ve sentetik çim duvar kaplama hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızda belirtmiş olduğumuz üzere telefon ve mail ile kendi bayiinizi kurmak için bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır.


11 Mayıs 2022

Sosyal Medyada Paylaş

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al